Melon पैच एक पसंदीदा वसन्त ब्रंच ककटेल हो किनकी यो प्रकाश, ताज़ा र स्वाद को भरा छ, र ताजा फल सलाद संग उत्कृष्ट।
खरानी-स्वादयुक्त शराबको लागि, मिडियारी तपाईंको उत्कृष्ट शर्त र जोडाहरू हल्का, फलफूल भोजका साथ राम्ररी छ। तपाईं आफ्नो स्कार्फका साथमा आफ्नो स्कार्फका साथमा फ्याक्ट्री वा बजारमा धेरै स्वादयुक्त वोडका छनौट गरेर अतिरिक्त स्वाद थप्न सक्नुहुनेछ।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 1 औंस तरबूज तरकारी
- 1/2 औंस
- ट्रिपल सेकेन्ड
- 2 औंस
- वोडका
- 4 औंस
- क्लब सोडा
- गारिशको लागि सुन्तलाको टुक्रा
यसलाई कसरी बनाउने?
- ककटेल शेकरमा पहिलो तीन अवयवहरू बर्फ क्यूबहरू राख्नुहोस्।
- राम्रो हुनुहोस् ।
- आइस क्यूबको साथ हाईबल ग्लासमा तनाव गर्नुहोस् ।
- क्लब सोडा थप्नुहोस्।
- सुन्तला टुक्राको साथ गार्निश।
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 360 |
| कुल मोटा | 0 g |
| पागलिएको बोसो | 0 g |
| असंतृप्त फैट | 0 g |
| कोलेस्ट्रॉल | 0 मिलीग्राम |
| सोडियम | 31,030 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 42 जी |
| आहार फाइबर | 4 जी |
| प्रोटिन | 2 जी |