एक गंदा पक्षी अनिवार्य रूप देखि एक स्याटार रूसी छ कि एक त्वरित हिला संग अन्त मा थपएको छ। यदि वांछित वोडाका बदल्नको लागि टेलिभिला प्रयोग गर्न सकिन्छ।
क्रीममा ल्याउनुहोस्: सेतो रसियनमा परिवर्तन
- Sombrero Cocktail Recipe
- कोलोराडो बुल्डोगग ककटेल पकाउने
- स्पीच्छी पीट ककटेल पकाउने
- Mudslide Cocktail Recipe
तपाईलाई के चाहिन्छ?
यसलाई कसरी बनाउने?
- बरफ भरिएको पुरानो चश्मेको गिलासमा वोदका र कफी मदिरा डाल्नुहोस्।
- दूध वा क्रीम संग भर्नुहोस्।
- गिलास मा एक मिश्रण टिन राखन र यसलाई एक वा दुई राम्रो हिला दे।
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 259 |
| कुल मोटा | 20 जी |
| पागलिएको बोसो | 13 g |
| असंतृप्त फैट | 5 g |
| कोलेस्ट्रॉल | 64 मिलीग्राम |
| सोडियम | 16 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 2 जी |
| आहार फाइबर | 0 g |
| प्रोटिन | 2 जी |