गुलाबी हनी मार्टीनी विशिष्ट बर्नजेजर को एक प्रसन्न उपयोग हो। यो शहद स्वाद वाला शराब एक कॉस्मोपोलियन -जस्तो मार्टीनी मा मिश्रित छ, वोदका र क्रेनबेरी रस संग पूरा। Bärenjäger मिठाई छ तर ताजा खट्टा मिश्रण को ड्यास बाहिर सबै को संतुलन। यो केवल एक स्वादिष्ट ककटेल र जर्मन भावना को एक शानदार प्रयोग हो।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 1 औंस
- बारनजागर हनी लिकर
- 1 औंस
- वोडका
- स्प्ल्याश
- क्रेनबेरीको रस
- ड्यासको
- मीठो र खट्टा मिक्स
यसलाई कसरी बनाउने?
- एक ककटेल शकरमा आइसक्रेसनमा अवतरण गर्नुहोस्।
- राम्रो हुनुहोस् ।
- बर्फ देखि भरिएको ठुलो मार्लिन गिलासमा तनाव गर्नुहोस्।
Recipe Courtesy : Bärenjäger Honey Liqueur
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 303 |
| कुल मोटा | 2 जी |
| पागलिएको बोसो | 0 g |
| असंतृप्त फैट | 1 g |
| कोलेस्ट्रॉल | 9 मिलीग्राम |
| सोडियम | 485 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 52 जी |
| आहार फाइबर | 1 g |
| प्रोटिन | 4 जी |