लाइची फलको विशिष्ट स्वाद रेड लोटस ककटेलको तारा हो। यो एक धेरै सरल मिश्रित पेय हो जुन तपाईं चाँडै फेला पार्न सक्नुहुनेछ एक नयाँ मनपर्छ।
यहाँ, क्रेनबेरीको उच्चारण गर्नको लागि एक मिठो लचिङ मदिरा प्रयोग गरिन्छ। यो स्वादहरूको एक रोचक खेल हो जुन तीव्र रूपमा मीठो र नाजुक ताजा ताजा छ। यो हाम्रो धेरै मनपर्दो वोदका ककटेलबाट मात्र एक फरक फरक छ, त्यसैले यो कुनै पनि दिनचर्या तोड्नु राम्रो पेय हो।
म एक लाल लोटस को कर्तव्य गर्न चाहान्छु जसमा तीन पिच लिचिहरु लाई कुकुल्ला पिकमा लुकाईएको छ। तपाईं लेचीले क्रान्बेरीज अथवा ब्लूबेरीको साथ (यो आँखामा गार्निशको जस्तो, 'गोर' को बिना) सामान पनि गर्न सक्नुहुन्छ।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 1 1/2 औंस
- वोडका
- 1 1/2 औंस
- lychee liqueur
- 1 औंस
- क्रेनबेरीको रस
यसलाई कसरी बनाउने?
- एक ककटेल शकरमा आइसक्रेसनमा अवतरण गर्नुहोस्।
- राम्रो हुनुहोस् ।
- बर्फ देखि भरिएको ठुलो पुरानो गिलासमा तनाव गर्नुहोस् ।
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 256 |
| कुल मोटा | 0 g |
| पागलिएको बोसो | 0 g |
| असंतृप्त फैट | 0 g |
| कोलेस्ट्रॉल | 0 मिलीग्राम |
| सोडियम | 4 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 23 जी |
| आहार फाइबर | 0 g |
| प्रोटिन | 0 g |