चकलेट र नारंगी को संयोजन ककटेल मा एक पसंदीदा छ र त्यहाँ धेरै पेयहरू छन् जसले हाइलाइट गर्ने कुरालाई हाइलाइट गर्दछ। यो चकलेट र सुन्तला मार्नीनी एक हो र यसलाई चकलेटलाई सम्बोधन गर्न नारंगीको एक टचमा निर्भर गर्दछ।
नारंगीको सङ्केत पेय पदार्थको लागि एकदम सही विपरीत हो जसले चकलेटमा भारी भरोसा गर्दछ। मैले यो चॉकलेट मार्गीता जस्तो पेयहरुमा प्रयोग गरेको छु र यो काम गर्दछ किनभने यसले मीठो कोकोआ भन्दा बाहिरको पेय दिन्छ।
यस ककटेल को बारे मा अन्य अद्वितीय कुरा हो कि यो एक पिघल चॉकलेट रिम को उपयोग गर्दछ। यो संस्करण एक राम्रो घर बनाएको छुट हो र पार्टीको लागि रमाईलो छ वा तपाईसँग पहिले नै डबल बायलरमा चकलेट छ। तपाईं एक माइक्रोवेव मा चकलेट पनि पिघ्न सक्नुहुन्छ। अर्को चोटि तपाईं चकलेट कवर स्ट्राबेरी गर्दै हुनुहुन्छ, यो पनि मार्टिनलाई पनि व्यवहार गर्नुहोस्।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 1 औंस वोडका
- 1/2 औंस व्हाइट क्रेमेम डे कोको
- नारंगी तरकारीको ड्यास
यसलाई कसरी बनाउने?
- ककटेल शिकारीमा बर्फको साथ सामग्री मिलाउनुहोस् ।
- तयार गिलासमा तनाव गर्नुहोस् ।
चकलेट रिम बनाउन
- गर्मीमा सुरक्षित कटोरामा चकलेटको टुक्रा राख्नुहोस्।
- यो कटोरा पानीको बर्तनमा राख्नुहोस्।
- चकलेट पूर्णतया पिघ्न नभएसम्म पानीलाई न्यानो पार्नुहोस्।
- पिठित चॉकलेटमा प्लेट राख्नुहोस् र ककटेल गिलासको रिमलाई चकलेटमा डुबाउनुहोस्।
- गिलास माथि उठाउनुहोस्।
- चकलेट सेट गर्न अनुमति दिनुहोस्।
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 117 |
| कुल मोटा | 0 g |
| पागलिएको बोसो | 0 g |
| असंतृप्त फैट | 0 g |
| कोलेस्ट्रॉल | 0 मिलीग्राम |
| सोडियम | 2 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 7 g |
| आहार फाइबर | 0 g |
| प्रोटिन | 0 g |