मिठाई, पोषक, र एक महान मिठाई मार्टिनी नटटी मार्टिन को वर्णन को लागि सबै भन्दा राम्रो तरिका हो। यो धेरै सरल र धेरै लोकप्रिय छ त्यसैले यो एक निश्चित भीड-pleaser हो।
फ्रेंगलिको एक हजेलनाइट स्वादयुक्त शराब को रूप मा छ कि यो पनि कफी, कोकोआ र वेनिला को संकेत छ, यस मामला मा, स्वाद को फोकस हो। वोदका र सरल सिरप मात्र पृष्ठभूमि तत्वहरू हुन्।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 2 औंस वोडका
- 3/4 औंस
- फ्रान्जिलोको
- 1 चम्मच
- सरल सिरप
यसलाई कसरी बनाउने?
- भोक्रा र फ्रेंगलिकोको एक ककटेल शकरमा आधा बर्फ देखि भरियो।
- सरल सिरप थप्नुहोस्।
- हल्लाउनुहोस् ।
- ककटेल गिलासमा तनाव गर्नुहोस् ।
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 220 |
| कुल मोटा | 2 जी |
| पागलिएको बोसो | 0 g |
| असंतृप्त फैट | 1 g |
| कोलेस्ट्रॉल | 0 मिलीग्राम |
| सोडियम | 16 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 14 जी |
| आहार फाइबर | 6 g |
| प्रोटिन | 9 जी |