धेरै आकर्षक ककटेल, क्रिम ब्रुले मार्टिनी एक उत्कृष्ट मिठाई को रूप मा एक पसंदीदा मिठाई ( क्रिम ब्रुले ) को रूप मा बदल दिए। मूलतः NYC आधारित मिक्सोलोजिस्ट बेंजामिन मौरी को दिमागी, क्रीमदार कस्टर्ड र वेनिला स्वादले सुन्दर कर्णेल गार्निशको साथ सुन्दर ढंगले उच्चारण गरेका छन्। धेरै प्रभावकारी।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 2 हिस्सों Vanil Vodka Stoli
- 3/4 भागहरू
- क्रेमे एंजलाइस (पोर्ट शराब को चम्मच संग)
- 1 सरल सरीपको ड्यास
यसलाई कसरी बनाउने?
- शेकरमा माथिको अवयवहरू मिश्रण गर्नुहोस्।
- राम्रो हुनुहोस् र ककटेल गिलासमा तनाव गर्नुहोस्।
- कडा कारमेल संग सजाउनुहोस्।
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 387 |
| कुल मोटा | 7 g |
| पागलिएको बोसो | 2 जी |
| असंतृप्त फैट | 3 जी |
| कोलेस्ट्रॉल | 127 मिलीग्राम |
| सोडियम | 98 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 1 g |
| आहार फाइबर | 0 g |
| प्रोटिन | 44 जी |