चिकन सेठहरू छोटो रूपमा खैरो बनाइन्छन् त्यसपछि यो सरल स्पैग्टी चटका साथ पकाएको छ। चिकन ओवनमा समाप्त हुन्छ मोजजारेला र पेर्मेसन चीजको टिपेर।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 2 चम्मच सब्जी तेल
- 6 देखि 8 बेग्लै चिकन स्तन हाल्नुहोस
- नमक, काली मिर्च र इटालियन अनुभवी
- 2 कप स्पागेटी सॉस
- 1 बे पत्ती
- लसुन (क्लोव वा पाउडर)
- 1 कप मोजजारेला पनीर कटाईयो
- गार्निश: पर्मेस पनीर
- 12 बजे। नचाहिएको पास्ता, चावल वा नूडल्सहरू
यसलाई कसरी बनाउने?
- मध्यम गर्मी मा एक कुखुरा मा हीट तेल। नुन, काली मिर्च र इटालियन सिजनको छिटो संग ब्राउन चिकन।
- मकई स्पेगेटी सॉस, बे पत्ते र लसुन क्रकपोटमा। चटनीमा चिकन राख्नुहोस् र LOW मा 5 देखि 6 घण्टा सम्म पकाउनुहोस् वा चिकन सम्म र निविदा नभएसम्म।
- क्यासेरल डिशमा चिकन र चटनी हटाउनुहोस्। मोज़ार्सेला र पेर्मेसन पनीर संग छिराउनुहोस्। 350 डिग्री एफ ओवनमा गर्मी हुन्छ जब सम्म बुलबुले र पनीर पिघ्यो।
- पकाएको पास्ता, स्पागेटी स्क्वैश, वा चावल भन्दा बढी चटनीको साथ चिकन सेवा गर्नुहोस्।
अधिक
Linguine र काजुन क्रीम सस संग ग्रील्ड चिकन
स्प्याग्टीटी सस संग त्वरित चिकन
पास्ता संग बेक्ड चिकेन
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 1166 |
| कुल मोटा | 59 g |
| पागलिएको बोसो | 16 जी |
| असंतृप्त फैट | 24 जी |
| कोलेस्ट्रॉल | 321 मिलीग्राम |
| सोडियम | 395 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 43 g |
| आहार फाइबर | 2 जी |
| प्रोटिन | 109 g |