चकलेट-आवरण स्ट्राबेरीले सजिलो र सुरुचिपूर्ण मिठाई बनाउँछ। धनी चकलेटमा डुबिएको रसदार बेरीको तुलनामा रोमान्टिक भन्दा बढी रोमान्टिक छैन! सबै भन्दा राम्रो, यस क्लासिक मिठाई अविश्वसनीय बनाउन सजिलो छ!
अर्ध-मीठा, वा प्रयोगमा डबल-डुबेर स्ट्राबेरीहरूसँग विभिन्न चकलेटहरूमा स्वाद र उपस्थिति भिन्न गर्न प्रयोग गर्न तपाईं सेतो वा दूध चकलेट बदल्न सक्नुहुन्छ। तल लिंक गरिएको अर्को भिन्नताहरू जाँच गर्न निश्चित हुनुहोस्, साथै!
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 1 दर्जन स्ट्राबेरी
- 1 कप चकलेट (choppped वा राम्रो गुणस्तर चकलेट चिप्स)
यसलाई कसरी बनाउने?
- एल्युमिनियम पन्नीलाई यो लिङ्ग गरेर पाक पाना तयार पार्नुहोस्।
- स्ट्रबबेरी धुनुहोस् र तिनीहरूलाई राम्ररी सुकाउनुहोस्।
- एक माइक्रोवेव-सुरक्षित कटोरा र माइक्रोवेवमा चकलेट राख्नुहोस् जब सम्म यो पिक्सेल हुन्छ, हरेक 30 सेकेण्ड पछि हिउँदिरहन्छ। अतिशैली चकलेटले मोटा र कडा मेहनत गर्छ, सँगै चकलेटमा सावधान आँखा राख्न महत्त्वपूर्ण छ। यसलाई हटाउनुहोस् जब केहि टुक्रा अझै पनि पिटिएको छैन, र जबरजस्ती सम्म पक्कै पनि हलचल। यदि तपाइँ कम गुणस्तर चकलेट चिप्स प्रयोग गर्दै हुनुहुन्छ भने, तपाईंले यसलाई पतली गर्न सानो सब्जी छोटो थप्नु पर्छ र काम गर्न सजिलो बनाउनुपर्दछ।
- स्टेमद्वारा स्ट्राबेरी हटाउँदै, यसलाई चकलेटमा डुबाउँनुहोस्, एक सर्कुलर गतिमा यसलाई घुमाउदै तुरुन्तै बेरीको आवरण गर्न। जब तपाईं यसलाई चकलेटबाट उठाउनुहुन्छ, त्यसलाई घुमाउनुहुन्छ ताकि कुनै थप चकलेटले कटोरामा फर्काउँछ।
- तैयार बेकिंग पानामा बेर राख्नुहोस् र बाँकी जाम र चकलेट संग दोहोर्याउनुहोस्।
- एकपटक सबै जामहरू डुबाइएपछि, चकलेट सेट गर्न 30 मिनेटको लागि फ्रिज गर्नुहोस्। यी क्यान्सरहरू राम्रो बनाउँदा स्वाद दिनहुन्छ।
तपाईं पनि जस्तो मनपर्छ:
स्ट्रबबेरी कैंडी व्यंजनहरू
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 71 |
| कुल मोटा | 4 जी |
| पागलिएको बोसो | 3 जी |
| असंतृप्त फैट | 1 g |
| कोलेस्ट्रॉल | 1 मिलीग्राम |
| सोडियम | 2 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 7 g |
| आहार फाइबर | 2 जी |
| प्रोटिन | 1 g |