यो देश शैली शैलीको ब्रेड पडिंग नुस्खा एक मिठाई व्यंजनहरू विस्तृत गर्न एक सजिलो विकल्प हो। बस एक सजिलो कन्सर्ट माथि हान्नुहोस् र दिनको पुरानो ब्र्रियको टुक्रा, एक धनी, मीठो अण्डाको रोटीमा टुक्रा बनाउनुहोस् । यो रोटी पुडिंग एक हर्षजनक खत्म एक हृदय को खाने को लागि छ, तर यो दिन को शुरुवात को लागि एक समान स्वादिष्ट तरीका पनि हुन्छ।
कुकको नोट: क्रिमी एन्जलाइसको साथ यो बेरोजगार मिठाईलाई उत्कृष्ट उपचारको लागि सेवा गर्नुहोस्।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 2 कप घोडाले दूध
- 1/4 कप मक्खन, क्यूब्ड
- 2 अण्डा, हल्का पीडा
- 1/2 कप चारा कचौरा
- 1 चम्मच वेनिला निकाल्नुहोस
- 1 चम्मच ब्रान्ड (वैकल्पिक)
- 1 चम्मच नींबू वा नारंगी जेस्ट (वैकल्पिक)
- 3/4 चम्मच ग्राउण्ड दालचीनी
- 1/4 चम्मच ग्रेट न्यूटमेग
- 5 कप दिन पुरानो ब्रायन, क्यूब्ड वा कष्ट
- 1/2 कप किशमिश
यसलाई कसरी बनाउने?
- Preheat ओवन 350 ले एफ। हल्का तेल एक 11 इन्च 7-इन्च प्यानद्वारा र यसलाई सेट गर्नुहोस्।
- गरम दूधमा मक्खन हल नगर्नुहोस् जब सम्म यो पिघेको छ। तितली मिश्रण को 1/4 कप को अण्डाहरु लाई र जोडें जब सम्म मिश्रण ठीक मिश्रित छ। न्यानो भएको अण्डा मिश्रण फिर्ता हट दूधमा र चीनी, वेनिला, ब्रान्ड, सिट्रुन्स इष्ट र मसालेमा जबरजस्ती सम्म क्यान्सर हुन्छ। रोटी र किशमिशसँग कमाण्डमा टाँस्नुहोस्।
- तयार रोटीमा रोटी र कस्टर्ड फैलाउनुहोस् र 40 मिनेटसम्म उठाउनुहोस्, जब सम्म माथिल्लो खैरो छ र चाँदी घुमाई 1 इन्च घुमाईरहन्छ। व्हाइड क्रीम वा creme Anglaise संग यो न्यानो सेवा।
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 281 |
| कुल मोटा | 10 जी |
| पागलिएको बोसो | 5 g |
| असंतृप्त फैट | 3 जी |
| कोलेस्ट्रॉल | 73 मिलीग्राम |
| सोडियम | 4,907 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 44 जी |
| आहार फाइबर | 1 g |
| प्रोटिन | 6 g |