यो अंगूर सर्बेट 1 9 1 9 मा मेरो महान दादाको बागवानी दिनहरूमा फर्किने विशेष विरासत विधि हो। गर्मीको समयमा सधैं आफ्नो ताजा अङ्गुरको कटोरा थियो, तर कहिलेकाँही रातको चिसो चिसो भयो, दाखरमा अंगूर केही नरम भए। सधै फ्रिग्युअल, तिनी एक शरबतको आफ्नै संस्करणको साथ आए, त्यसैले उनी हरेक अन्तिम अंगको प्रयोग गर्न सक्थे।
कुकको नोट : यो अंगूर सर्बेट नुस्खा हरियो अंग र रातो अंगको साथ बनाइन्छ।
यो अंगूर सर्जेब नुस्खा 6 सर्भर बनाउँछ।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 4 कप कोमल अंगूर (कुनै पनि किस्म)
- 1/3 कप दाग गरिएको चीनी
- 2 चम्मच नींबू रस
यसलाई कसरी बनाउने?
- अंगुर र चिनी खाना खाने प्रोसेसर वा ब्लेलरमा 2 देखि 3 मिनेटसम्म प्रशोधन गर्नुहोस्, जबसम्म चीनी पुरा तरिकाले विलम्बन गरिन्छ र अंगूरका छालहरू सफा गरिन्छ।
- फिक्स-जाल सफा मार्फत मिश्रण थिच्नुहोस् र ठिक पार्नुहोस्।
- अंगूर शुद्धे नींबूको रस संग हलचल र निर्माता को निर्देश अनुसार एक आइसक्रीम निर्माता मा मिश्रण स्थिर।
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 100 |
| कुल मोटा | 0 g |
| पागलिएको बोसो | 0 g |
| असंतृप्त फैट | 0 g |
| कोलेस्ट्रॉल | 0 मिलीग्राम |
| सोडियम | 2 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 26 जी |
| आहार फाइबर | 1 g |
| प्रोटिन | 1 g |