यो एक Velveeta फोडा नुस्खा हो, तर कसैले कहिल्यै पनीर संग बनाएको अनुमान लगाउने छैन। प्रोसेक्टेड भेलेभेटले चिसो र क्रीमलाई घोर बनाउँछ, र तपाइँसँग गोप्य संघियता अनुमान गर्न व्यक्तिहरूलाई सोध्न केही मज्जा हुन सक्छ। उनीहरूले तपाईंलाई विश्वास गर्दैनन्!
चकलेट मिश्रण धेरै कठोर हुनेछ। यदि तपाइँसँग एक मिक्सर मिक्सर छ भने, प्याड संलग्न वा आटा हुक प्रयोग गर्नुहोस्। मैले आधा विधिको आधा बनाएँ र मेरो स्ट्यान्ड मिक्सर प्रयोग गरें। मैले 8 इन्च वा 9 इन्च पानको सट्टामा एक खुट्टा प्यानमा ठुलो ठोक्दै।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 1 कप / 2 मक्खन मक्खन (नरम)
- 8 औंस pasteurized प्रक्रिया पनीर (जस्तै क्राफ्ट Velveeta)
- 2 पाउन्ड
- कन्फेक्शनर्स 'शाइन
- 1/2 cup unsweeted कोकोआ
- 2 चम्मच वेनिला निकाल्नुहोस
- 1 देखि 1/2 कप प्याकेन्स (वा अखरोट, कर्ण कटाई)
यसलाई कसरी बनाउने?
- मक्ख 9 9 इन्च स्क्वायर प्यान।
- सानो क्यूबमा Velveeta पनीर काट्नुहोस्।
- मध्यम गर्मी मा एक ठूलो ससनी मा, मक्खन र पनीर क्यूब को संयोजन। कुकुर, घिमिरे र सुत्ने सम्म प्राय: घिमिरे; गर्मीबाट हटाउनुहोस्।
- मिश्रण गर्न को लागी कन्फेक्शनरको शर्कु र कोकोआ र whisk लाई जोड्नुहोस् (वा तिनीहरू सँग एक साथ लिफ्ट)। पनीर मिश्रण गर्न चीनी र कोकोआ मिश्रण जोड्नुहोस्, राम्रो मिश्रण। वेनिला र नट थप्नुहोस् र राम्रोसँग मिश्रण गर्नुहोस्। मिश्रण कठोर हुनेछ।
- मिश्रणलाई तयार प्यानमा थिच्नुहोस्; ठिक नभएसम्म र चौडाईहरूमा काट्नुहोस्।
विशेषज्ञ सुझावहरू
- मक्खन हल्का रूपमा र प्लास्टिकको लपेटो वा पन्जाको ठूलो पानाको साथमा राख्नुहोस्, छोटो छोडिदिनु भनेको छोटो छोटो प्यान्टलाई प्यान्टबाट टाढा लिनुहोस् जब एक सानो पतला छ। प्लास्टिक लपेटो पनि फोच को माथि चिकन मद्दत गर्न सक्छ।
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 472 |
| कुल मोटा | 22 जी |
| पागलिएको बोसो | 11 जी |
| असंतृप्त फैट | 6 g |
| कोलेस्ट्रॉल | 44 मिलीग्राम |
| सोडियम | 117 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 65 g |
| आहार फाइबर | 1 g |
| प्रोटिन | 6 g |