यी कुकीजहरू तयार गर्न सजिलो छन्, र तिनीहरू अण्डा हुन्। Drizzle यी मूंगफली मक्खन छोटो रोचक कुकीजमा चकलेट पिघ्न तिनीहरूलाई छुट्टै छुट्टै उत्सव बनाउनका लागि। यो नुस्खाको लागि मूंगफलीहरू काट्न खाना प्रोसेसर वा बिजुली कोष प्रयोग गर्नुहोस्।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 1 कप अज्ञात मक्खन (नरम)
- 2/3 कप मूंगफली मक्खन
- 2/3 कप लाइट ब्राउन शुगर (प्याड)
- 1 1/2 चम्मच वेनिला
- 2/2/1 कप सबै आलोचनाको आटा
- 1/4 कप कोस्टस्टर्च
- वैकल्पिक: 3/4 कप धेरै पतला कटाएको भुना भयो वा महो-भुटेको मूंगफली
यसलाई कसरी बनाउने?
- ताप ओवन 350 एफ।
- ठूलो मक्खन कटोरा मा मक्खन, मूंगफली मक्खन, र भूरी शर्कु मिलाउनुहोस्; सुचारु र क्रीमलाई नभएसम्म इलेक्ट्रोनिक मिक्सरलाई हरायो। वेनिला मा बिट मिक्स र कन्नेक्राचमा हल्का थोप्टो वा हिउँदो हुन्छ जब सम्म मिश्रण सँगै रहन्छ। धेरै पतला कटा मूंगफलीहरूमा मिश्रण गर्नुहोस्।
- लगभग 30 मिनेटको लागि क्रिल।
- हल्का फलामको बोर्डमा लगभग 1/4-इन्च मोटाईमा रोल आउट गर्नुहोस्, कुकी कटरको साथ काट्नुहोस्, र सिलिकॉन चटाईको साथ लामखुट्टेको पाना पाना वा पाक पानामा राख्नुहोस्। अथवा आटाले सानो बलमा राखेर कुकिङ पानामा राख्नुहोला, गिलासको फ्ल्याट तल डुप्लिकेट चाइल्डमा डुबाउँछन् र धीरज लगभग 1/4 इन्च मोटाईमा फ्लाफ गर्नुहोस्।
- 20 देखि 25 मिनेटको लागि बेक गर्नुहोस्, वा कुकिजहरू सेट र बोतमहरू मात्र ब्राउनमा सुरू गर्न। 5 मिनेटको लागि प्यानमा ठिक पार्नुहोस्, त्यसपछि पूर्ण ठोक्ने तार तारमा हटाउनुहोस्।
- यदि चाहियो भने, 1 चम्मच चकलेट चिप्स 2 मिली चम्मच छोटो र कुकीज माथि बज्जनको साथ पिच्छे।
अधिक स्वादिष्ट मूंगफली मक्खन व्यवहार गर्दछ
पर्याप्त मूंगफली मक्खन पाउन सक्दैन? तपाईं यी मूंगफलीलाई प्रेम गर्नुहोला बृद्धि व्यञ्जनहरु:
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 91 |
| कुल मोटा | 7 g |
| पागलिएको बोसो | 3 जी |
| असंतृप्त फैट | 3 जी |
| कोलेस्ट्रॉल | 10 मिलीग्राम |
| सोडियम | 48 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 6 g |
| आहार फाइबर | 1 g |
| प्रोटिन | 2 जी |