एक शानदार स्टिक अवार्ड जो अनानास रस, रम, र अदरक को उज्ज्वल स्वाद शामिल छ। यो मज्जा एक राम्रो स्टिक मा एक गरीब गुणस्तर स्टिक बारी को लागि एक राम्रो तरिका हो, र एक राम्रो स्टेक मा एक राम्रो स्टेक।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 1/2 कप अनानास रस
- 1/3 कप रम
- 1/4 कप
- सोया सस
- 1 देखि 2 सानो हरियो प्याज (पतला कटाई)
- 2 चम्मच ब्राउन शुगर
- 1 चम्मच अदरक (ग्रेटेड)
- 2 लौंग लसुन (मिनिसिङ)
- 1/2 चम्मच
- लाल मिर्च फ्लेक्स (कुचल)
- 1/2 चम्मच नुन
- 1/4 चम्मच काली मिर्च
यसलाई कसरी बनाउने?
- सबै अवयवहरू एक मध्यम गैर-धातु कटोरामा मिलाउनुहोस्।
- जोड्न टस गर्नुहोस् र 15 मिनेटको लागि खडा गर्न दिनुहोस्।
- स्टेपहरू जिप शीर्ष थ्रेडमा थप्नुहोस्।
- फ्रिजमा स्टकहरू, मुहरको थलोमा रमाउनुहोस् र फ्रिजमा 3 देखि 4 घण्टाको लागि मासु खान दिनुहोस् (तर अरू थप)।
- यदि तपाईं मासुको ठूलो टुक्रासँग काम गर्दै हुनुहुन्छ भने, नुस्खा दोहोर्याउनुहोस् र 6-8 घण्टाको लागि खानुहोस्।
- म यो दिनाना 1 दिन अग्रिम बनाउन र फ्रिज फ्रिजमा भण्डार गर्न भण्डारण गर्न सिफारिस गर्न सुझाव दिन्छु। यसले एसिड, मसाले, र वास्तवमा संयोजन गर्न आवश्यक समयलाई चिनी दिन्छ।
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 596 |
| कुल मोटा | 1 g |
| पागलिएको बोसो | 0 g |
| असंतृप्त फैट | 0 g |
| कोलेस्ट्रॉल | 0 मिलीग्राम |
| सोडियम | 3,783 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 95 g |
| आहार फाइबर | 6 g |
| प्रोटिन | 16 जी |