सामन स्टिकहरू पहिले नै स्वादिष्ट छन्, तर लेमन र डिलको संयोजन साँच्चै स्वाद माथि बढ्छ। ग्रिलमा राख्नु पहिले स्टेकमा अँध्यारो तेल मिश्रणको राम्रो कोटिंग प्राप्त गर्न सम्झनुहोस्।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 2 ठूलो सामन स्टिक
- 1/4 कप / 60 एमएल अंगूर तेल
- 1 लेमन (रस)
- रुबका लागि:
- 1 चम्मच / 15 मिलीलीटर सूखे डिल
- 2 चम्मच / 10 एमएल नमक
- 1 चम्मच / 5 एमएल काली मिर्च
- 1 चम्मच / 5 एमएल लसुन पाउडर
यसलाई कसरी बनाउने?
1. मध्यम ऊँची गर्मी को लागि Preheat ग्रिल। एक सानो कटोरा मा अंगूर को तेल (या अन्य उच्च धब्बे बिन्दु तेल) र नींबू को रस को संयोजन गर्नुहोस्। ब्रश मिश्रण सामन स्टेक को दुवै किनारहरुमा र रगड संग छिड़काव।
2. ग्रिलमा राख्नुहोस् र प्रति मिनेट 6 देखि 8 मिनेट पकाउनुहोस्, मोटाईमा निर्भर गर्दछ। एक पटक मासु अनुहार र बीचमा चल्लामा ओपेरा हुन्छ, गर्मीबाट हटाउनुहोस् र सेवा गर्नुहोस्।
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 585 |
| कुल मोटा | 45 g |
| पागलिएको बोसो | 6 g |
| असंतृप्त फैट | 10 जी |
| कोलेस्ट्रॉल | 111 मिलीग्राम |
| सोडियम | 2,428 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 6 g |
| आहार फाइबर | 2 जी |
| प्रोटिन | 40 जी |