यो एक सिंच , वा फ्लैट ग्रिल प्लेट प्रयोग गरेर चिन्ताको तयारी गर्न स्पेनमा विधि हो। सजिलो, छिटो र स्वादिष्ट, यी चिन्ता ग्रिलबाट सीधा तालिकामा 5 मिनेटमा जान सकिन्छ।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 1 पाउंड (450 ग्राम) ठूलो चिंरालो, खुर्सानी र घटाउनेछ
- 1 लेमनको रस
- 1 चम्मच (5 एमएल) समुद्री नमक
- 1 चम्मच (5 एमएल) पेपरिका
- 1/2 चम्मच (2.5 एमएल) काली मिर्च
- 1/4 कप (60 एमएल) कटा भयो
- cilantro या फ्लैट पत्ते अजवाली
- 1 देखि 2 चम्मच (15 देखि 30 एमएल) वनस्पति तेल
यसलाई कसरी बनाउने?
- पेल र डे-नस चिन्ता।
- सानो कटोरा मा नमक, पेपरिका र काली मिर्च संग नीबूको रस मिलाउँछ। चिन्ता जोड्नुहोस् र कोटमा टस गर्नुहोस्।
- Preheat ग्रिल उच्च गर्मी को लागि। प्लांचमा ग्रिल गेट्समा सेट अप गर्नुहोस् र उड्न अनुमति दिनुहोस्। एक पटक पनी एक धब्बे धुँवा देखाउँछ, चिन्ता जोड्नुहोस्। पकाउने प्रक्रिया धेरै छिटो जान्छ। कुकुर चिन्ता, प्रति तिर 1 देखि 1/1 मिनेटको लागि।
- प्लल र स्थान बाट प्लांच हटाउनुहोस् काठको काट्ने बोर्डमा। शीर्ष कटा सिलिलरो वा फ्लैट पात अजवाय र सेवाको साथ।
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 180 |
| कुल मोटा | 7 g |
| पागलिएको बोसो | 1 g |
| असंतृप्त फैट | 4 जी |
| कोलेस्ट्रॉल | 227 मिलीग्राम |
| सोडियम | 1,187 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 3 जी |
| आहार फाइबर | 1 g |
| प्रोटिन | 27 जी |