यी अद्भुत सामन केकहरू मात्र सेवा गर्न सकिन्छ वा कुनै पनि सलादको राम्रो अनुभूति गर्न सकिन्छ। तपाईं तिनीहरूलाई बर्गर शैलीको सेवा पनि गर्न सक्नुहुनेछ। छनौट तपाईंको हो!
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 1/4 पाउन्ड / सामन फलालेट को 575 ग्राम (सानो टुक्राहरु मा डिस्काउंट)
- 1/2 कप / 120 एमएल breadcrumbs (अधिमानतः सादा)
- 1/4 कप / 60 एमएल मेयोनेज
- 3 हरित प्याज (पतला कटाई)
- 3 चम्मचपुर्जा / 45 मिलीलीटर ताजा फ्लैट पार्सो अजवाय (कटाई)
- 2 चम्मच / 30 एमएल डिजोन सरसफाइ
- 1 चम्मच / 15 एमएल ताजा नींबूको रस
- 2 चम्मच / 10 एमएल नींबू ईश्वर
- 1 चम्मच / 5 एमएल नमक
- 1/2 चम्मच / 2.5 एमएल काली मिर्च
- 2 चम्मच जैतून का तेल
यसलाई कसरी बनाउने?
1. मध्यम गर्मी को लागि Preheat ग्रिल।
2. सामन, खाद्य प्रोसेसरमा राख्नुहोस्। मिश्रण सम्म कडा कटाई सम्म मिश्रण गर्नुहोस्। ठूलो कटोरामा स्थानान्तरण गर्नुहोस्। रोटी को टुक्राहरु, मेयोनेज, पतला कटा हरा प्याज, कटा अजवा, डिजोन सरदर, नींबू ईश र रस, नमक र काली मिर्च जोड्नुहोस्। सबै सामग्रीहरू राम्ररी संयुक्त हुन्छन् जबसम्म धेरैजसो मिश्रण गर्नुहोस्।
3. आकार 8, बराबर आकारको पट्टि मिश्रणबाट बाहिर छ। ती 1/1 इन्च मोटी हुनुपर्छ।
दुवै पक्षमा जैतून का तेल सँग ब्रश गर्नुहोस्।
4. भाषाको ठूलो जोडी र तहको कागज तौलिया प्रयोग गर्दै, तेल ग्रिल साँच्चै राम्रो हुन्छ। यसले राम्रो गैर-स्टिक सतह सिर्जना गर्नेछ। कम से कम 3-4 पास बनाउनुहोस्।
5. सामन केकहरू ग्रिलमा राख्नुहोस्। केक राख्नको लागि ध्यानपूर्वक काम गर्नुहोस्। प्रति 3-4 मिनेट प्रति कुक कुकुर वा पकाएर पकाएर। ग्रिलबाट हटाउनुहोस्।
6. बर्गरको रूपमा सामन केकलाई सेवा गरिरहेको बेला, तेलले हैम्बर्गर बन्सको मासु र ग्रिल, तेलको तल तल राख्छ। ढक्कन बन्द गर्नुहोस् र 2 देखि 2/2 मिनेटको लागि रोटी टोस्ट दिनुहोस्। तपाईंको मनपर्ने toppings संग बर्गर हटाउनुहोस् र एकत्र गर्नुहोस्।
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 497 |
| कुल मोटा | 33 जी |
| पागलिएको बोसो | 5 g |
| असंतृप्त फैट | 12 जी |
| कोलेस्ट्रॉल | 101 मिलीग्राम |
| सोडियम | 943 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 13 g |
| आहार फाइबर | 2 जी |
| प्रोटिन | 36 g |