सेडर प्लैंक सामन ग्रिलको लागि एक क्लासिक नुस्खा हो। तपाईं रियल धुम्रपानको सबै स्वाद पाउनु हुन्छ- यदि तपाईं एक ग्याँस ग्रिल प्रयोग गर्दै हुनुहुन्छ - एक देवदार प्लानमा ठूलो, नाजुक माछा फाइल पकाउने सुविधाको साथ। यो ग्रील्ड सामन नुस्खा निश्चित रूपमा कृपया जाँदै हुनुहुन्छ। एउटा चाल सैलून फलालेट सिडर प्लेन मा पुरा समय, तैयारी को लागि तैयारी को छ। यदि तपाईं पट्टीलाई पछाडि पछाडीमा राख्नुहुन्छ भने तपाइँ मेटलमा सम्पूर्ण कुरा राख्न सक्नुहुनेछ।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 1
- सामन फिलेट (2 पाउण्ड)
- रस र दुई लिम्बूहरूको छाती
- 1/4 कप
- जैतून का तेल
- 1 चम्मच
- डिल (सूखे, वा 1/4 कप ताजा डिल, कटाई)
- 1/2 चम्मच नुन
- 1/2 चम्मच कालो मिर्च
यसलाई कसरी बनाउने?
- कम्तीमा 30 मिनेटको लागि पानीमा सिदिको पखाल्नुहोस्।
- मध्यम ऊँची गर्मी को लागि Preheat ग्रिल। सेडर प्लैंकलाई पानीबाट हटाउनुहोस् र सामोन फिलेट माथि माथि राख्नुहोस्। प्लेटको बीचमा समान रूपमा राख्नुहोस्। जैतून को तेल संग ब्रश सामन फिललेट। जेस्ट लेन्स र निचोड रस को सामन मा। नींबू घेरा, डिल, नमक र काली मिर्चको साथ माथि।
- प्लेटमा केन्द्रमा ग्रिल राख्नुहोस्। आवरण र ग्रील सम्मको बीचमा (लगभग 30 देखि 40 मिनेट सम्म सम्म) ग्रिल सम्म अनुमति दिनुहोस्। सालमन 145 डिग्री एफ। को भित्र आन्तरिक तापमान (मोटो भागमा) पुग्छ।
- एकपटक पकाएर, गर्मीबाट हटाउनुहोस् र सेवा गर्नुहोस्।
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 382 |
| कुल मोटा | 25 g |
| पागलिएको बोसो | 4 जी |
| असंतृप्त फैट | 12 जी |
| कोलेस्ट्रॉल | 101 मिलीग्राम |
| सोडियम | 90 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 3 जी |
| आहार फाइबर | 1 g |
| प्रोटिन | 36 g |