यो एक उत्कृष्ट स्वाद-संक्रमित सरल सिरप हो र ककटेलहरूमा थप्न सकिन्छ जुन निटटी मार्टिनी जस्तो सरल सिरप को लागी कल गर्दछ जुन वाइनिला र अदरकले अझ बढाउन सक्छ जुन पेय को आधार स्वादहरुलाई बर्बाद गर्दैन। प्रशोधन गर्दा यो एक हप्तासम्म भण्डार हुनेछ।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 8 औंस चीनी
- 8 औंस पानी
- 1/4 कप
- अदरक (ताजा र कटाई)
- 2
- वेनिला सेम (विभाजन र स्क्रैप)
यसलाई कसरी बनाउने?
- सससिनमा सबै अवयवहरू जोड्नुहोस् र एक मिनेटको लागि फोडा ल्याउनुहोस्।
- गर्मीबाट हटाउनुहोस् र 20 मिनेटको लागि खानुहोस्।
- वेनिला सेम पोड र अदरक र ठुलो सिरप रोक्नुहोस्।
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 141 |
| कुल मोटा | 0 g |
| पागलिएको बोसो | 0 g |
| असंतृप्त फैट | 0 g |
| कोलेस्ट्रॉल | 0 मिलीग्राम |
| सोडियम | 4 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 30 जी |
| आहार फाइबर | 5 g |
| प्रोटिन | 5 g |