काजुन शैली सॉसेजले यस स्वादिष्ट आलु सूपमा मसालेदार लुइसियाना स्वाद जोड्दछ। यदि तपाईं चाहानुहुन्छ भने तपाईले यो रिसाईलमा केइजाबासा वा तपाईंको मनपर्ने स्केक्सेड सॉसेज प्रयोग गर्न सक्नुहुनेछ।
यो आलु सूप बिस्कुट वा कुचल रोलहरू र स्वादिष्ट भोजन वा रातो खाने को लागि सलाद संग सेवा गर्नुहोस्।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 3 चम्मच मक्खन
- 1 कप कटा प्याज
- 1/2 कप कटा अजवाइन
- 12 देखि 16 औंस
- andouille sausage वा अर्को धूम्रपान गरिएको सउज
- 1/4 कप सबै उद्देश्यको आटा
- 1/2 कप कटा हरा प्याज
- 1 चम्मच तातो अजसो या 1 चम्मच सूखे अजवाइन फ्लेक्स कटाई
- 1 चम्मच सूखे पारी तुरुन्त
- 1 चम्मच नमक, वा स्वाद
- 1/4 चम्मच जमीन कालो मिर्च
- 3 कप
- चिकन भाइरस
- 2 पाउन्ड आलु, खुर्सानी र डिसिङ पाईन्छ
- 1 1/2 कप भारी क्रीम
यसलाई कसरी बनाउने?
- मध्यम-कम गर्मीमा ठूलो स्किलेटमा मक्खन पिच्छे। प्याज, अजमेर, र diced सॉसेज जोड्नुहोस्; ससाना जब सम्म सब्जियां निविदा हुन्छ र साउसेज हल्का देखि खारिज हुन्छ।
- सुचारु र राम्रोसँग मिल्दो नभएसम्म सब्जीको मिश्रणमा आटा हलचल गर्नुहोस्; हरित प्याज, अजवा, बेसिल, नमक र काली मिर्चमा हलचल। 1 मिनेटको लागि पकाउन जारी राख्नुहोस्। चिकन भाइरसमा मिश्रण गर्नुहोस्।
- Diced आलु, आवरण थप्नुहोस्, र 25 मिनेट को लागि उबाल गर्नुहोस, वा आलु सम्म निविदा हो।
- भारी क्रीममा हिउँद र हर्नुअघि खाना पकाउन जारी राख्नुहोस्।
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 604 |
| कुल मोटा | 43 g |
| पागलिएको बोसो | 22 जी |
| असंतृप्त फैट | 14 जी |
| कोलेस्ट्रॉल | 117 मिलीग्राम |
| सोडियम | 1,426 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 43 g |
| आहार फाइबर | 5 g |
| प्रोटिन | 15 जी |