यो ट्राउटको लागि एक उत्कृष्ट नुस्खा हो, चाहे यो तातो पक्रिएको छ वा स्टोर-खरीदा। बेकन मा माछा लिपि न केवल स्वाद भन्छन्, तर माछाको नमी र निविदा राख्न मद्दत गर्दछ।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 4 सानो पुरा ट्राउट, सफा गरियो
- 4 बेकनको स्ट्रिप्स
- ताजा थममा 4 चराहरू
- 1 लेमन
- 1/2 चम्मच समुद्र नमक
- 1/2 चम्मच कालो मिर्च
यसलाई कसरी बनाउने?
1. तेल र preheat ग्रिल। एक पेआउट तलको साथ ट्राउट र पात सुक्नुहोस्। नमक, काली मिर्च, र प्रत्येक माछा भित्र थिमको एक चौरमा राख्नुहोस्। प्रत्येक ट्राउट बेकन को एक पट्टी संग र टूथपे साथ सुरक्षित।
2. मैदानमा ट्राउट प्लेस वा तेलको ग्रिल टोकरीमा राख्नुहोस्। प्रति मिनेट 6 देखि 8 मिनेट ग्राउन्डको आकारमा निर्भर गर्दछ। जब मासु मा केन्द्र मा अपारदर्शी हुन्छ र सजिलै संग फ्लेक्स हुन्छ, माछा गरिन्छ।
बेकन त्याग्नुहोस्, प्रत्येक माछा मा सानो नींबूको रस निचोल्नुहोस् र तीर्थ सस संग सेवा गर्नुहोस्।
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 69 |
| कुल मोटा | 4 जी |
| पागलिएको बोसो | 1 g |
| असंतृप्त फैट | 2 जी |
| कोलेस्ट्रॉल | 20 मिलीग्राम |
| सोडियम | 78 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 2 जी |
| आहार फाइबर | 1 g |
| प्रोटिन | 7 g |