यो सामन फिललेट गर्म र छिटो ग्रिल हो जुन मीठो व्हिस्की अचारको साथमा उनीहरूले एक उत्कृष्ट स्वाद र राम्रो, कुरकुरा लगाउँछन्। ग्रील्ड वनस्पति वा ताजा सलाद ग्रीस संग सेवा गर्नुहोस्। एक उत्तम हप्ताको रातो नुस्खा, अझैसम्म मनोरञ्जनको लागि फैंसी पर्याप्त।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 4 8-औंस / 225 ग्राम सामन फिलेटहरू
- 1/2 कप / 120 एमएल व्हिस्की
- 1/4 कप / 60 एमएल लाइट सोया सस
- 1/4 कप / 60 एमएल सुन्तला रस
- 2 चम्मच / 30 मिलीलीटर वनस्पति तेल
- 2 लौंग लसुन, मिनीज
यसलाई कसरी बनाउने?
1.मेक्स एक व्हास्की, सोया सॉस , सुन्तला रस, तेल र लसुनको साथमा एक मध्यम कटोरामा। एक उचाइ डिशमा माछा राख्नुहोस् र माथिको मिश्रण राख्नुहोस्। प्लास्टिक लपेटो र सादा ठाउँमा राख्नुहोस् फ्रिजमा 3 मिनेट देखि 1 घण्टा सम्म।
2. मध्यम ऊँची गर्मी को लागि Preheat ग्रिल। एकपटक तापनि, तेल ग्रिल grates एक गैर छड़ी सतह बनाउन। गेटमा कम्तीमा 4-5 पास पार गर्नुहोस्। तातो ग्रिलमा माछा राख्नुहोस् र प्रत्येक छेउमा 5 मिनेटको लागि पकाउनुहोस् ।
म प्रक्रिया परिवर्तन गर्न मद्दतको लागि दुई राम्रो आकारका स्पटुलहरू प्रयोग गर्न सिफारिस गर्दछु। यसले तोडफोड घटाउनेछ।
3. सामन गरिन्छ जब यो फ्लेक्स सजिलै संग, रंगमा छाडिएको छ, र कम्तिमा 145 डिग्रीको आन्तरिक तापमान पुग्छ। ध्यानपूर्वक ग्रिलबाट माछा हटाउनुहोस् र सेवा गर्नुहोस्।
4. तपाईं एक सचेत माछा मा रुचि छ भने। दोहोर्याइएको नुस्खा नुस्खा। आधा को आकृति बचाओ र सससेन मा एक उबाल ल्याउन, गर्मी को कम गर्न र कहिले काँही 5-6 मिनेट को लागि चटनी को चपेट जारी राखयो। गर्मीबाट हटाउनुहोस् र माछा चम्किनुअघि 5 मिनेट अगाडि उभौं।
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 640 |
| कुल मोटा | 30 जी |
| पागलिएको बोसो | 5 g |
| असंतृप्त फैट | 13 g |
| कोलेस्ट्रॉल | 152 मिलीग्राम |
| सोडियम | 1,079 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 14 जी |
| आहार फाइबर | 1 g |
| प्रोटिन | 58 g |