यो सामन स्टेक्स ग्रिल गर्न द्रुत र सरल तरिका हो। तपाईं सामन को महान स्वाद को संरक्षण गरदै तर स्वरोजगार काठ को प्लान देखि एक हल्का, धुआं वाला स्वाद पनि प्राप्त गर्नुहोस।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 2 चम्मच (30 एमएल) जैतून का तेल
- 2 चम्मच (30 एमएल) डिजोन-शैली सरसफाई
- 2 चम्मच (10 एमएल) काली मिर्च
- 1 चम्मच (5 एमएल) समुद्री नमक
- 1 देखि 2 लौंग लसुन, मिनी
- 4 सामन स्टिक्स
- 1 पानीको पानीमा भिजेको काठदार वा काठ काठ
यसलाई कसरी बनाउने?
1. मध्यम ऊँची गर्मी को लागि Preheat ग्रिल।
2. जैतूनको तेल , दाई, लसुन, काली मिर्च, र नुन जोड्नुहोस्। सामन स्टिकहरूको दुवै पक्षमाथि समान रूपमा फैलाउनुहोस्। एक प्लैंकमा सामन स्टिकहरू राख्नुहोस् जुन कम्तीमा 30 मिनेटमा पानीमा भिजेको छ। ग्रिलमा राख्नुहोस् र सामन नभएसम्म मध्यम तापक्रममा पकाउनुहोस्। लगभग 20 देखि 30 मिनेट सम्म वा आन्तरिक तापमान म्याच 145 र 150 डिग्री बीचमा पुग्छ।
3. ग्रिलबाट सामन स्टिकहरू हटाउनुहोस् र तपाईंको मनपर्ने पक्षहरूसँग सेवा गर्नुहोस्, यो डिशको लागि ग्रील्ड वा प्याकेट-ग्रिल भएका सब्जिङ जस्तै।
4. एक कुरालाई ध्यान दिनुहोस्, सामन स्टिकले कहिलेकाहीँ केन्द्र तिर तिर हड्डीहरू समावेश गर्दछ। खाना पकाउनु अघि सावधानीपूर्वक सार्नुहोस् वा जब तपाईं सेवाको बारेमा हुनुहुन्छ।
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 766 |
| कुल मोटा | 42 जी |
| पागलिएको बोसो | 7 g |
| असंतृप्त फैट | 17 जी |
| कोलेस्ट्रॉल | 221 मिलीग्राम |
| सोडियम | 869 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 13 g |
| आहार फाइबर | 1 g |
| प्रोटिन | 81 g |