यो नुस्खाले पूरै माछा प्रयोग गर्दछ, जडीबूटी र नीबूले भरिएको। यदि तपाइँ द्रुत र स्वादपूर्ण भोजन खोज्दै हुनुहुन्छ भने, यो निश्चित रूपमा एकै प्रयास गर्नुपर्छ!
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 2 1-पाउंड / 450 g ट्रआउट
- 2 चम्मच / 30 मिलीलीटर ताजा अजमोद, मिनी
- 2 चम्मच / 30 एमएल जैतून को तेल
- 2 चम्मच / 30 एमएल ताजा तुलसी, पतला कटाई
- 2 चम्मच / 10 एमएल ताजा गुलाबी, पतला कटाई
- 2 लौंग लसुन, मिनीज
- 1 नींबू, 4-6 स्लाइसमा काट
- 1/2 चम्मच / 2.5 एमएल नमक
- 1/2 चम्मच / 2.5 एमएल काली मिर्च
यसलाई कसरी बनाउने?
1. अजय, जैतून का तेल, तुलसी, गुलाबी र लसुनको साथ मिलाउनुहोस्। मिश्रणमा आधा विभाजन गर्नुहोस्। प्रत्येक माछा भित्र भित्र आधा उचाइ फैलाउनुहोस्। नींबू स्लाइसको साथमा शीर्ष (लगभग 2-3 प्रति माछा)। माछा प्लेस ठूलो ढोकामा र प्लास्टिक लपेटोमा राख्नुहोस्। 2 घण्टाको लागि प्रशीतन।
2. मध्यम गर्मी को लागि Preheat ग्रिल। एक पटक यो तापमान माथि आउँछ र तपाईं माछा माटो, तेलको ग्रिल गेट प्लेस गर्न तयार हुनुहुन्छ। एक गैर छड़ी सतह बनाउनको लागि ग्रिलमा लगभग 3 गुणाहरू बनाउनुहोस्।
3. ध्यानपूर्वक माछा ग्रिल गेटमा राख्नुहोस् र प्रत्येक छेउमा 4-5 मिनेटको लागि पकाउनुहोस्। जलाउनको लागि हेर्न सुनिश्चित गर्नुहोस्। ठूलो गर्मी प्रतिरोधी स्पाट्युला प्रयोग गर्दै, धीरे माछा माछा र बारीबाट टाढा काम गर्नुहोस्। अतिरिक्त 4-6 मिनेटको लागि कुकुर वा कम्तीमा 145 डिग्री पुग्छ।
4. एकपटक माछा पकाएको छ भने, गर्मीबाट हटाउनुहोस् र ठूलो कटिङ बोर्डमा राख्नुहोस्। केन्द्रबाट लेमन स्लाइसहरू हटाउनुहोस् र ताजा मासुमा नयाँ तातो नींबूको रस निचोल्नुहोस् (यो कदम वैकल्पिक छ)। तपाईंको मनपर्ने पक्षका साथ सेवा गर्नुहोस्।
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 278 |
| कुल मोटा | 8 जी |
| पागलिएको बोसो | 1 g |
| असंतृप्त फैट | 5 g |
| कोलेस्ट्रॉल | 0 मिलीग्राम |
| सोडियम | 306 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 47 g |
| आहार फाइबर | 4 जी |
| प्रोटिन | 6 g |