यस नुस्खामा मेपल सिरप चमकले स्मोक्ड सामनलाई एक राम्रो कच्ची सतह प्रदान गर्दछ जसले जुनसुकै रस मा ताल्नेछ र हल्का, मीठो स्वाद दिन्छ।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 4 सानो सामन फाइलहरू (लगभग 5 औंस प्रत्येक)
- 1 कप (120 एमएल)
- मेपल सिरप
- 2 चम्मच (10 एमएल) समुद्री नमक
- 1 चम्मच मोटे जमीन काली मिर्च
- 2 चम्मच (30 एमएल) मक्खन
यसलाई कसरी बनाउने?
1. सफन फिलेटबाट कुनै पनि छाला सफा गर्नुहोस् र हटाउनुहोस्। एक उर्जा बकिङ पकवानमा राख्नुहोस् र माथि मेपल सिरप राख्नुहोस्। कोटलाई समान रूपमा बदल्नुहोस्। नमक र काली मिर्चले प्रत्येक पक्षलाई छिटो पार्नुहोस्। 24 घण्टाको लागि आवरण र फ्रिज।
2. धूम्रपान नगर्नुहोस्। धुलोमा फिललेटहरू लगभग 200 डिग्री F / 9 0 डिग्री सेल्सियसमा लगभग 1 1/2 घण्टाको लागि प्लेस गर्नुहोस्।
3. जब तपाईं धूम्रपान गर्नबाट सामन हटाउन तयार हुनुहुन्छ एक कुखुरामा मक्खन।
प्रति पक्ष लगभग 2 मिनेटको लागि स्लिलेटमा सजिलै फिलिलेट राख्नुहोस्। यसले सामनको सतहमा राम्रो चमक बनाउँछ।
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 537 |
| कुल मोटा | 20 जी |
| पागलिएको बोसो | 6 g |
| असंतृप्त फैट | 7 g |
| कोलेस्ट्रॉल | 110 मिलीग्राम |
| सोडियम | 1,255 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 53 जी |
| आहार फाइबर | 0 g |
| प्रोटिन | 34 g |