यो सजिलो ग्रील्ड कैटफिश नुस्खा एक स्वादिष्ट बल्फ्यामिक रसेसेरी सस संग टाढा छ। एक राम्रो भोजन को लागि ग्रील्ड सब्जिहरु या चावल संग सेवा गर्नुहोस।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 1 पाउन्ड कैफफिश फिलेट
- ड्यास नमक
- ड्यास कालो मिर्च
- ससका लागि :
- 2 देखि 3 लौने लसुन (कुचल)
- 2 tablespoons
- कागतीको रस
- 1/4 कप
- balsamic सिरका
- 2 चम्मच जैतून का तेल
- 2 चम्मच सोया सस
- 2 चम्मच प्रिय
यसलाई कसरी बनाउने?
1. सानो तेलमा हीटको तेल। लसुन थप्नुहोस् र एक मिनेटको लागि पकाउनुहोस्। शेष सस अवयवहरू थप्नुहोस् र फोडा ल्याउनुहोस्, गर्मी घटाउनुहोस् र चिसो सिम्मर 4 देखि 5 मिनेटसम्म दिनुहोस्। यदि चटनी धेरै मोटा हुन्छ भने मिश्रणमा 1 चम्मच पानी जोड्नुहोस्। गर्मीबाट चट्याट हटाउनुहोस्, रस्सरी हटाउनुहोस् र चटनीलाई ठोक्नुहोस्।
2. मध्यम ऊँची गर्मी को लागि Preheat ग्रिल। नमक र कालो मरिचको साथ सिजन बिरालो। एक राम्रो तेलको ग्रिल तहमा राख्नुहोस् र 5 मिनेटको लागि पकाउनुहोस्।
गर्मी प्रतिरोधी स्पाट्युलेट प्रयोग गरेर, सावधानीपूर्वक फ्लिप कैफेफिश गर्नुहोस् र 5 देखि 6 मिनेट अतिरिक्त खाना पकाउनुहोस् वा माछा मार्फत पकाउनुहोस्। गर्मीबाट हटाउनुहोस् र माथि बज्जिएको चकलेटको साथमा सेवा गर्नुहोस्।
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 510 |
| कुल मोटा | 6 g |
| पागलिएको बोसो | 1 g |
| असंतृप्त फैट | 3 जी |
| कोलेस्ट्रॉल | 0 मिलीग्राम |
| सोडियम | 443 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 104 जी |
| आहार फाइबर | 7 g |
| प्रोटिन | 1 9 |