यो स्वादपूर्ण asparagus सूप तयार गर्न र सुस्त कुकरमा पकाउन सजिलो छ।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 2 पाउन्ड ताजा asparagus (लकडी समाप्त हुन्छ स्न्याप वा बन्द)
- 5 वटा चल्ला कुखुरा
- 6 हरित प्याज (पतला कटाई)
- 2 कप बेकिंग आलु (क्यूब्ड र खुबै, 1/2 इन्च घन)
- 1/4 चम्मच अनुभवी नमक
- 1/4 चम्मच ताज खुर्सानी मिर्च
- गार्निश: ताजा अजवा (कटाई)
यसलाई कसरी बनाउने?
- कुल्ला asparagus spears कुल्ला; 1 इन्च लम्बाइमा काट्नुहोस्। यदि चाहियो भने, केही सानो asparagus सुझावहरू माइक्रोव्यावमा वा प्रत्येक सेवाको लागि गारिशको लागि भापमा सुरक्षित गर्नुहोस्।
- भाइरस, हरियो प्याज र आलु संग 3/1 देखि 5-क्वार्ट क्रोकपोट जोडिएको एस्पेरगासमा। आलु निविदा नभएसम्म 5 देखि 7 घण्टाको लागि LOW लुकाउनुहोस्।
- उच्च तापमानको सेटिङ वृद्धि गर्नुहोस्। ब्ल्लेन्डर वा खाना प्रोसेसरको साथमा, प्याचमा तरल को थोपा संग बिचमा सब्जी सुलभहरु पकाउनु पर्छ, केहि सुचारु सम्म सम्म।
- ढिलो कुकरमा बाँकी तरल फर्काउनुहोस्। अनुभवी नमक र काली मिर्च, स्वाद र स्वादको स्वादको स्वादमा हल।
- उच्च 30 मिनेट लामो ढोका र पकाउनुहोस्। केही पकाएको asparagus युक्तिहरू वा ताजा अजमोदको साथ, यदि वांछित हुन्छ।
धानको क्रीमको साथ पकाएको शुद्ध भुइँमा रातो कालो मिर्चले यो सूपको लागि राम्रो गार्नी बनाउनेछ। लगभग 4 सर्भर बनाउँछ।
अधिक व्यञ्जनहरु
क्रीम मिठाई आलु सूप
Weasy's Potato Soup
आलु-लीक सूप
Crockpot आलु सूप
Crockpot प्याज सूप
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 129 |
| कुल मोटा | 1 g |
| पागलिएको बोसो | 0 g |
| असंतृप्त फैट | 0 g |
| कोलेस्ट्रॉल | 0 मिलीग्राम |
| सोडियम | 1,056 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 24 जी |
| आहार फाइबर | 7 g |
| प्रोटिन | 10 जी |