यो स्वादपूर्ण, पुरानो वेशभूषा मशरूम सूप धीमी कुकरमा पकाइएको छ।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 1 पाउन्ड ताजा पुरा मशरूम
- 6 चम्मच मक्खन या मार्जारिन, विभाजित
- 2 कप गाजर (पतला कटाई)
- 2 कप अजमेर (पतला कटाई)
- 1 कप प्याज (पतला कटाई)
- 1 लौह लसुन (पतला मिनी)
- 2 डिब्बे (10 1/2 औंस प्रत्येक) गाईको दाँतको दाल
- 1-क्वार्ट पानी (4 कप)
- 3 चम्मच टमाटर पेस्ट
- 4 sprigs अजमोद
- जेरी पत्तियां 1 वा 2 स्टकबाट
- 1 बे पत्ती
- 1/4 चम्मच नुन
- 1/8 चम्मचको जमीन कालो मिर्च
- 3 चम्मच सूखी शरी
- खरानी क्रीमको गुलाब
यसलाई कसरी बनाउने?
- मशरूम को आधा चोटी; बाँकी रहेका मशरूम टुक्रा र अलग।
- ठूलो ससनी मा 4 चम्मच मक्खन पिघ्यो।
- कटा मशरूम जोड्नुहोस्; 5 मिनेट लामो समय सम्म।
- कुकरमा राख्नुहोस्। भाइरस, पानी, टमाटर पेस्ट, नमक र काली मिर्चमा हिउँद।
- एक प्रकारका अजमोरी, अजवालीका पातहरु, र बे पत्ती संग एउटा स्ट्रिङ र जोड्नुहोस्।
- आवरण र कम 8 देखि 10 घण्टामा पकाउनुहोस् (उच्च: 4 देखि 6 घण्टा)।
- अजवा, अजवालीका पत्तिहरू र बे पत्ती हटाउनुहोस् र हटाउनुहोस्।
- पुलेरी सूप ब्लेंडर वा खाना मिल मा।
- बाक्लो मक्खन एक भारी कुखुरामा पिल्दछ।
- आरक्षित टुक्रा मशरूम जोड्नुहोस्; 5 मिनेट सुरक्षित
- शरी संग सूप को कटा हुआ मशरूम जोडें।
- Reheat। खट्टा क्रीमको गुड़ियापको साथ सेवा गर्नुहोस्।
अधिक व्यञ्जनहरु
- Weasy's Potato Soup
- Crockpot आलु सूप
- क्रीम मिठाई आलु सूप
- Tuscany Peasant Soup
- Crockpot प्याज सूप
- ढिलो कुकर चिकन र पास्ता सूप
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 129 |
| कुल मोटा | 6 g |
| पागलिएको बोसो | 1 g |
| असंतृप्त फैट | 2 जी |
| कोलेस्ट्रॉल | 2 मिलीग्राम |
| सोडियम | 478 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 16 जी |
| आहार फाइबर | 4 जी |
| प्रोटिन | 5 g |