यो सूप बनाउनको लागि सजिलो हुन सकेन। केही अरोमैटिक्स मात्र सुरक्षित गर्नुहोस्, ती टाउकोहरू, पिरोले, र क्रीम जोडेर भाइरसमा फोडा पार्नुहोस्। यो तातोपानी र सान्त्वना र स्वादको भरिएको छ। यसलाई ठूलो भोजनमा स्टार्टरको रूपमा सेवा गर्नुहोस्, वा सजिलो सलाद र क्रुस्टी रोटीको साथमा एक सजिलो, आकस्मिक खाने को लागी मुख्य घटनाको रूपमा।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 4 ठूलो टिप्स
- 2 सानो प्याज वा लिक
- 2 लौंग लसुन
- 2 चम्मच जैतून का तेल वा मक्खन
- नुन को ड्यास
- 4 वटा चल्ला र सब्जी शरद
- 1/4 देखि 1 कप भारी क्रीम
- गार्निश: टिपिप साग या अजल
यसलाई कसरी बनाउने?
- टर्निप्स पील गर्नुहोस्, तिनीहरूलाई सानो आकारमा राख्नुहोस्, र तिनीहरूलाई अलग गर्नुहोस्।
- पिक्सेल र पक्कै तातो प्याज वा सफा र पनीर चोरी पट्टि । छुट्याइएको।
- लसुन चोरी र अलग।
- मध्य उच्च गर्मीमा एक मध्यम बर्तनमा तेल वा मक्खन गरम गर्नुहोस्। प्याज वा लक्सहरू थप गर्नुहोस्, नमकसँग छिटो र खाना पकाउनुहोस्, कहिलेकाहीँ घिमिरे, प्याज नरम नभई, लगभग 3 मिनेट सम्म।
- लसुन थप्नुहोस् र पकाउनुहोस्, सुगन्धित, लगभग 1 मिनेट सम्म घिमिरे।
- टर्निप्स र भाइरस थप्नुहोस्। सबैलाई फोडामा ल्याउनुहोस्। स्थिर सिमर राख्ने र कुक नभएसम्म 10 मिनेटको टर्निपिप्स धेरै निविदा नभएसम्म गर्मी घटाउनुहोस्।
- एक ब्लेंडरमा, धेरै सुचारु सम्म सूप घुमाउन, कम से कम 2 मिनेट प्रति ब्याच। (सुझाव: जलाउने को लागी भान्सा तौलिया संग ब्लेंडर को ढक्कन को कवर गर्नुहोस।)
- सूप फर्काउनुहोस् र क्रीम थप गर्नुहोस्। केवल 1/4 कप थप्दै सूपको किनारहरू बाहिर निस्कन्छ; अधिक तपाईं मोटो थप र अधिक लम्बा सूप थप हुनेछ। स्वादलाई नमक जोड्नुहोस्।
- यदि तपाइँ मन पराउनुहुन्छ भने सानो कटनी टिपिप साग या अजयको टुक्राको साथ गार्निश। सूप हटाउनुहोस्।
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 187 |
| कुल मोटा | 14 जी |
| पागलिएको बोसो | 6 g |
| असंतृप्त फैट | 6 g |
| कोलेस्ट्रॉल | 28 मिलीग्राम |
| सोडियम | 531 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 13 g |
| आहार फाइबर | 1 g |
| प्रोटिन | 5 g |