यो गाजर अदरक सूप सजिलो, स्वादिष्ट र भरिएको छ, विशेष गरी यदि तपाईं बादाम प्रयोग गर्नुहुन्छ, जसले सूप र सूपलाई समृद्ध बनाउँछ। यो सूप मा आधारित मेरी दादी एक पल्ट मा आदेश दिए र त्यसपछि मलाई यो के थियो भनेर बताउन को लागि बनायो। बादाम, मैले उसलाई भने। होइन, उनले आग्रह गरे। तर बादाम यो थियो, र तिनीहरूले त्यो कटोरामा धेरै स्वाद र बनावट थपे जस्तै तिनीहरू यो नुस्खामा गर्छन्।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 1 1/2 पाउन्ड
- गाजर
- 1 चम्मच मक्खन (वा जैतून का तेल)
- 1 ठूलो पहेंलो प्याज (कटाई)
- 1 चम्मच grated ताजा अदरक (वा 1 चम्मच जमीन अदरक)
- 2 लौंग लसुन (मिनिसिङ)
- 4 कप
- चिकन भाइरस (वा सब्जी शरद)
- वैकल्पिक: 3 चम्मचों बादलों को टुकडे
- 1 चम्मच नींबू रस
यसलाई कसरी बनाउने?
- गाजर र स्क्रैप गर्नुहोस्।
- ठूलो तेलमा ठूलो हाईमा हावा गरम। प्याज नरम नभएसम्म लगभग 3 मिनेट सम्म प्याज, लसुन र अदरक जोड्नुहोस्।
- भाइरस र गाजर जोड्नुहोस् र फोडा ल्याउनुहोस्। गाजर निविदा हुन्छ, लगभग 25 मिनेट सम्म कम गर्मी र उकालो।
- एक ब्लेंडर वा खाना प्रोसेसर मा चिकन सम्ममा व्हीलर बादाम र सूप, वा बर्तन मा एक हात राखिएको ब्लेंडर संग मिश्रण।
- नींबूको रस मा हलचल र गर्म सेवा। यदि तपाइँ मन पराउनुहुन्छ भने कटाई जडी बूटीहरू वा ताजा जमीन काली मिर्चको साथ।
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 226 |
| कुल मोटा | 8 जी |
| पागलिएको बोसो | 1 g |
| असंतृप्त फैट | 5 g |
| कोलेस्ट्रॉल | 0 मिलीग्राम |
| सोडियम | 843 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 34 g |
| आहार फाइबर | 7 g |
| प्रोटिन | 9 जी |