शीत जक्रिनी सूपसँग एक सुन्दर, मोटो बनावटसँग सजिलै ज्यूचिनीको मात्रा, दृश्यमा कुनै स्ट्रिट मोटार्नेहरू छन्। यदि तपाईंलाई मनपर्छ भने क्रीम वा दहीको अलावा यसको क्रीमियर बनाउनुहोस्। यो प्रलोभन र सस्तो जक्रको प्रयोगको लागि उत्तम छ, र ब्वाँसोमा खुसीसाथ खुवाउने खाना बनाउँछ! यो तातो रातको लागि ठूलो ठुलो गर्मीको सूप हो ।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 1 मध्यम प्याज
- 1 tbsp। तेल वा मक्खन
- 1/2 tsp। नमक (थप अधिक स्वादको लागि)
- 4 मध्यम ज्यूसिनी
- सब्जी वा चिकन भाइरसको 3 देखि 4 वटा कप
- वैकल्पिक: 1/4 देखि 1/2 कप भारी क्रीम, खट्टा क्रीम, वा सम्पूर्ण दूध दही
- वैकल्पिक: ताजा जमीन कालो मिर्च
यसलाई कसरी बनाउने?
- चोप प्याज। मध्यम ऊँची गर्मी मा एक मध्यम बर्तन हीट गर्नुहोस र तेल वा मक्खन जोड्नुहोस। जब मोटो तातो छ, प्याज र नुन जोड्नुहोस्। कुकुर, कहिलेकाहीँ घिमिरे, प्याज पारदर्शी र निविदा हो, लगभग 5 मिनेट।
- त्यसोभए, ट्रिम र जुचिनो राख्नुहोस्। प्याजमा जुचिन र भाइरस थप्नुहोस्। एक फोडा ल्याउन गर्मी उठाउनुहोस् त्यसपछि स्थिर स्थिर सिम राख्न र खाना पकाउनुहोस्, कहिलेकाहीँ घिमिरेको लागि गर्मी घटाउनुहोस्, जब सम्म जुचिन धेरै निविदा हुन्छ, लगभग 15 मिनेट।
- आवश्यक भएमा ब्याचहरूमा काम गर्दै, एक ब्लेंडर वा खाना प्रोसेसरमा व्हालर सूप धेरै चिकनीसम्म (कम्तीमा 1 मिनेट प्रति मिनेट) सम्म।
- पूरै सूप राख्नुहोस् एक ठूलो कटोरा वा मुहर योग्य कंटेनरमा। आवरण र चिसो सम्म ठुलो।
- सेवाको लागि तयार हुँदा, क्रीम वा दहीमा हलचल, प्रयोग गरिरहनु र नमकमा नमक थप्नुस् (ध्यान दिनुहोस् कि मदिराको स्प्रिंकल चाहिन्छ भने ध्यान दिनुहोस्।
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 45 |
| कुल मोटा | 1 g |
| पागलिएको बोसो | 1 g |
| असंतृप्त फैट | 0 g |
| कोलेस्ट्रॉल | 12 मिलीग्राम |
| सोडियम | 629 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 5 g |
| आहार फाइबर | 1 g |
| प्रोटिन | 4 जी |