यो क्रीम गाजर सूप बेहोश र संतोषजनक छ। यी केही सामग्रीहरू एक धनी, मीठो, र गहिरो बचतको चिसो मौसम उपचारमा निस्कन्छन्। सूपमा डुब्न वा कटोराको तलमा अन्तिम बूँदहरू उडाउन मन पर्ने, क्रुस्टी रोटीको साथ सेवा गर्नुहोस्।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 2 पाउन्ड
- गाजर
- 2 चम्मच मक्खन
- 1 ठूलो पहेंलो प्याज (कटाई)
- 4 कप
- चिकन स्टक वा सब्जीको भाँडा
- 1/2 कप भारी क्रीम
- ड्यास ठीक समुद्री नमक
- ड्यास ताजा जमीन कालो मिर्च
यसलाई कसरी बनाउने?
- गाजर र स्क्रैप गर्नुहोस्। मध्यम उच्च गर्मीमा ठूलो बर्तनमा। मक्खन पिउने। प्याजहरू जोड्नुहोस् र प्याज नलगाउनुहोस्, प्याज नरम नभईसम्म, लगभग 3 मिनेट।
- भाइरस र गाजर जोड्नुहोस् र फोडा ल्याउनुहोस्। गाजर निविदा हुन्छ, लगभग 25 मिनेट सम्म कम गर्मी र उकालो।
- एक ब्ल्लेन्डर वा खाना प्रोसेसरमा भिल सूप सुचारु नभएसम्म, वा बर्तनमा एक हातमा राखिएको ब्लेंडरसँग मिश्रण गर्नुहोस्। क्रीम र गर्मीमा हल्का न्यानोमा हल्का। नमक र काली मिर्चको साथमा स्वाद।
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 27 9 |
| कुल मोटा | 17 जी |
| पागलिएको बोसो | 11 जी |
| असंतृप्त फैट | 5 g |
| कोलेस्ट्रॉल | 49 मिलीग्राम |
| सोडियम | 923 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 27 जी |
| आहार फाइबर | 7 g |
| प्रोटिन | 6 g |