यो मीठो फलफूलको अन्नले अनानास र साइडर सिरकाको पावरमा मासुमा काम गर्ने काम गर्दछ। स्वादको यो संग्रहमा थप्नुहोस् जुन साँच्चै राम्रो कुरामा पोर्क वा चिकनको कुनै काटी घुम्नुहोस्।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 1 कप / 240 एमएल कुचल अनानास
- 1/3 कप / 80 एमएल सोया सस
- 1/3 कप / 80 एमएल शहद
- 1/4 कप / 60 एमएल साइडर सिरका
- 1 देखि 2 लौंग लसुन, मिनी
- 1 चम्मच / 5 एमएल अदरक पाउडर
- 1/2 चम्मच / 2.5 मिलीलीटर पाउडर पन्जा
यसलाई कसरी बनाउने?
- सबै अवयवहरू एक साथ गैर-संक्षारक (गैर-धातु) कटोरामा मिलाउनुहोस्। फ्रान्सेलीमा प्रयोग गरिने वा भण्डारमा वा 7 9 मिनेट सम्म फ्रिजमा प्लास्टिक एयरटाइट कंटेनर प्रयोग गर्नु अघि मिक्स 15 मिनेटको लागि मिश्रण गर्न दिनुहोस्।
- 2-8 घण्टाको लागी मिश्रण मा मार्जिन पोर्क। चिकनको लागि, 2-4 घण्टाको लागि खपत गर्नुहोस्। यो मिश्रण पनि 15-30 मिनेट मापन समय संग सब्जियां, टोफू, माछा र समुद्री खाना मा प्रयोग गर्न सकिन्छ।
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 44 |
| कुल मोटा | 0 g |
| पागलिएको बोसो | 0 g |
| असंतृप्त फैट | 0 g |
| कोलेस्ट्रॉल | 0 मिलीग्राम |
| सोडियम | 316 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 10 जी |
| आहार फाइबर | 0 g |
| प्रोटिन | 1 g |