महानगरीय ध्वनि र एक क्लासिक ककटेल जस्तै दिख रहेको छ, मैनहट्टन वा मार्टिनेज को रूप मा एक पुराना को रूप मा, र यसलाई प्रायः ब्रान्ड मैनहट्टन या हार्वर्ड भनिन्छ, यद्यपि उनि सिरप छोडने को लागी गर्छन।
एक महानगरीय नुस्खा 1 9 35 द ओल्ड वाल्डडोर्फ-अस्टोरिया बार बुकमा देखा पर्यो, तर यो 2/3 मैनहट्टन बिट्टरहरू (अप्रिल, संभवतः अमेरिकी पिकोनको रूपमा ) र 1/3 वर्माउथको लागि कल गर्दछ। जबकि त्यो एक रोचक मिश्रण जस्तै लाग््छ, अधिक साधारण ब्रान्ड विधि को वर्ष 1 9 00 संग नोट गरिएको छ।
त्यहाँ अन्य ककटेलहरू छन् जसको नाम "मेट्रोपोलिटन।" सम्भवतः सबैभन्दा लोकप्रिय एक Absolut Kurant वोदका, क्रेनबेरी र नेमको रस, र (कहिलेकाहीं) ट्रिपल सेकेन्डबाट बनेको छ। यो एक Cosmopolitan को धेरै समान छ र 1 99 0 को न्यूयर्क शहर मा बनाईएको थियो।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 2 औंस ब्रान्ड
- 1 औंस मीठा वर्मोथ
- 1/2 चम्मच सरल सिरप
- 2 dashes angostura bitters
यसलाई कसरी बनाउने?
- एक ककटेल शकरमा आइस क्यूबहरूसँग अवयवहरू राख्नुहोस्।
- राम्रो हुनुहोस्।
- ठुलो ककटेल गिलासमा तनाव गर्नुहोस्।
मेट्रोपोलिटन कसरी बलियो छ?
मेट्रोपोलिटन जस्तै पेय धेरै बलियो हुन सक्छ। हामी यो अल्कोहल-मात्र मैनहट्टनमा देख्छौं, जुन 30% एबीवी माथि हुन सक्छ। यद्यपि हामीले यो नुस्खामा एक सानो मात्रामा सरल सिरप थप्यौं, यसले धेरै सहयोग गर्दैन।
औसत मेट्रोपोलियन अझै पनि लगभग 2 9% एबीवी (78 प्रमाण) को एक शराब सामग्री छ।
यो क्षमता सटीक छ किनकी यो पेय मात्र 3 औउन्ड सर्भर हो।
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 182 |
| कुल मोटा | 0 g |
| पागलिएको बोसो | 0 g |
| असंतृप्त फैट | 0 g |
| कोलेस्ट्रॉल | 0 मिलीग्राम |
| सोडियम | 4 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 3 जी |
| आहार फाइबर | 0 g |
| प्रोटिन | 0 g |