सरल र कब्जा, क्रिसन्टहेमम कुनै अन्य जस्तै एक पेय हो। यो धेरै रोचक छ र एक स्वाद छ कि हरेकले कम से कम एक पल्ट प्रयास गर्नु पर्छ भने, केहि केहि छैन, अनुभव। यो सबैको लागि नहुन सक्छ, यद्यपि यसले तपाईंलाई केही आश्चर्यचकित हुन सक्छ र कृपया आफ्नो ताला लगाउनुहोस्।
पेय एक ब्रान्डको ' मार्टिन ' जस्तो देखिन्छ, ' सूखे वर्माउथसँग मिल्ने ब्रान्डको रूपमा मिठाई भरमाउथको अधिक सम्भावित साथीको विरोध। त्यसोभए, हामी अनफिन्टको मोटोमा फ्याँकिन्छौं र चीजहरू साँच्चिकै रोचक हुन्छन् किनभने यसले एनी स्वादमा ल्याउँछ जुन तपाईंले यस्तो नाजुक नामको पेयबाट आशा गर्नुहुन्न।
यद्यपि, यहाँ नोट गर्न एक थप कुरा यहाँ छ: भर्मोथले ब्रान्ड र अनुपस्थित दुवै दुबैलाई बढाउँछ। यो टाईपोई होइन - यो कसरी पेरर्नोडले नुस्खा डिजाइन गरेको छ र यसले एकसाथ राम्रोसँग काम गर्दछ। यदि यो तपाईंको लागि धेरै अनावश्यक छ भने, अर्को राउन्डमा बिस्तारै तल लिनुहोस् वा सजिलै संग सिफारिस गरिएको सानो सुरू गर्नुहोस्। तपाईं पनि बर्फ मा सेवा गर्न चाहानुहुन्छ कि स्वादहरूले अझ बढी बढी सहयोग गर्छन्।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 1 भाग पुर्नोड ® Absinthe
- 2 भागहरू
- ब्रान्ड
- 5 भागहरू
- सूखी वर्माउथ
- 1 पतली पट्टी
- सुन्तलाको बोक्रा
यसलाई कसरी बनाउने?
- एक ककटेल ह्याकरमा , सामग्री सँगसँगै हलचल।
- बर्फ थप्नुहोस् र एक मिनेटको लागि हलचल गर्नुहोस्
- ठुलो ककटेल गिलासमा तनाव गर्नुहोस् ।
- निचोला सुन्तला छील पिउन, यकीन गर्नुहोस् कि तेलहरू गिलासमा खस्छन्, त्यसपछि पिकमा छील छोड्नुहोस्।
यस नुस्खामा दिएका भागहरु लाई मापदण्ड एकदम कम छ। यसलाई सजिलो राख्न र एक 3-औंस पेय एक पटक हलचल गर्न प्रयास गर्नुहोस्, प्रयास गर्नुहोस्: 2/4 औंस सूखी वार्मोउथ, 1/2 औंस ब्रान्ड, 1/4 औंस अनुपत।
पकाउने शिष्टाचार: पुर्नोड Absinthe
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 39 |
| कुल मोटा | 0 g |
| पागलिएको बोसो | 0 g |
| असंतृप्त फैट | 0 g |
| कोलेस्ट्रॉल | 0 मिलीग्राम |
| सोडियम | 1,505 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 7 g |
| आहार फाइबर | 2 जी |
| प्रोटिन | 3 जी |