बाल्टीमोर ब्रेकर एक सरल, स्वादिष्ट प्याज वाला पेय हो जुन त्यो सुख्खा स्पर्श छ जुन अण्डा मात्र पिउन सक्छ। ब्रान्ड र एनिजेटको मिश्रण एक प्यारा एनि मसाले आधार हो जुन यसको आफ्नै मनपर्दो छ, तर क्लासिक अण्डा पेयको आनन्द लिने व्यक्तिको रूपमा, यो फोमनी बनावट हो जसले धेरै राम्रो पेय बनाउँछ।
कुनै पनि ककटेलको रूपमा, जुन अण्डा समावेश गर्दछ, यदि तपाईले कच्चा अण्डाको पेयको तथ्यबाट परेशान गर्नुभएमा, म यो पेय सबै सँगै जोगाउन सुझाव दिन्छु। साथै, यस पेयलाई हल्लाउन को लागी तपाइँ सामान्यतया सुनिश्चित गर्न सक्नुहुनेछ कि अण्डा सेतो पूर्णतया एकीकृत हुन्छ।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 1 1/2 औंस ब्रान्ड
- 1 1/2 औंस anisette
- 1 अण्डा सेतो
यसलाई कसरी बनाउने?
- एक ककटेल शकरमा अवयवहरू बर्फबाट भरिए।
- 30 सेकेन्डको लागि बलियो बनाउनुहोस्।
- ठुलो ककटेल गिलासमा तनाव गर्नुहोस्।
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 272 |
| कुल मोटा | 0 g |
| पागलिएको बोसो | 0 g |
| असंतृप्त फैट | 0 g |
| कोलेस्ट्रॉल | 0 मिलीग्राम |
| सोडियम | 59 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 20 जी |
| आहार फाइबर | 0 g |
| प्रोटिन | 4 जी |