यी सजिलो ओवन बारबेक्ड पोर्क चोप्समा एक स्वादपूर्ण घर का बना सॉस समावेश छ। केनी मिर्चले चटनीमा केही ताप थप्दछ, तर यसलाई खाली गर्न वा रकम बदल्न नि: शुल्क महसुस गर्दछ।
एक थप "उत्साहित" सॉस को लागि, बोरोबोन वा जैक ड्यानियलको टेनेसी व्हिस्की संग 2 देखि 3 चम्मच प्रतिस्थापन गर्न को लागी मुक्त हुन।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 1 कप क्याचअप
- 1/2 कप ब्राउन शुगर
- 1 चम्मच Worcestershire सॉस
- 1 चम्मच सुक्खा सरस
- 1/2 कप पानी
- 2 चम्मच सेब साइडर सिरका
- 2 चम्मच सोया सस
- 1/8 चम्मच मिर्च केनी मिर्च
- वैकल्पिक: तरल धूम्रपान
- 6 देखि 8 मोटी केन्द्र कटौती लिइन चोप्स
यसलाई कसरी बनाउने?
- एक माध्यम सससेन मा, क्याचअप, ब्राउन शुगर, वर्कस्टर्सशायर सॉस, सूखी सरसफाइ, पानी, सिरका, सोया सस, र सेनी काली मिर्च। तरल धुवाँ जोड्नुहोस्, स्वाद गर्न यदि चाहियो। मिश्रण गर्न हल र मध्यम गर्मी मा प्यान राख्नुहोस्। उकालो ल्याउन, कम गर्न गर्मी घटाउनुहोस्, र लगभग 15 मिनेटको लागि सिम्मर वा कम र मोटो सम्म। कहिलेकाहीं हलचल। ठुलो ठोक्किएको सास सेट गर्नुहोस्।
- कागजको तौलहरूसँग सुक्नका लागि चप्सहरू टाँस्नुहोस्। तिनीहरूलाई ठूलो कन्टेनर वा खाना भण्डारण बैगमा राख्नुहोस्। पोर्क चोप्समा ठुलो चल्ला डाल्नुहोस्। कन्टेनर राख्नुहोस् वा बैग खोल्नुहोस् र 2 देखि 3 घण्टा सम्म फ्रिज गर्नुहोस्।
- Preheat ओवन 350 एफ।
- एक उथली, हल्का तेलको पकाउने डिशमा चप्सहरू व्यवस्थित गर्नुहोस्।
- सस र ससनीमा राख्नुहोस् र यसलाई पूर्ण फोडा ल्याउनुहोस्; बेकिंग डिश मा chops मा डाल।
- पोर्क चोप्सहरू पकाउनुहोस्, उल्लेखित ओवनमा लगभग 1 घण्टाको लागि, वा जब सम्म चपहरू निविदा हुन्छन्। तिनीहरूलाई कहिलेकाहीं प्यान सॉस संग टाँस्नुहोस्।
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 181 |
| कुल मोटा | 3 जी |
| पागलिएको बोसो | 1 g |
| असंतृप्त फैट | 1 g |
| कोलेस्ट्रॉल | 25 मिलीग्राम |
| सोडियम | 744 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 30 जी |
| आहार फाइबर | 0 g |
| प्रोटिन | 9 जी |