अदरक, लसुन, सेतो मिर्च र दुई प्रकारका सोया ससले थप स्वादलाई चावलको दाखमद्यमा सजिलो पार्छ। चिनियाँ चावल वाइन एशियाई बजारमा पाइन्छ। यदि उपलब्ध छैन भने, तपाईं प्याले सुरी शरीलाई स्थानान्तरण गर्न सक्नुहुनेछ।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 1 सम्पूर्ण चिकन (3 - 4 पाउण्ड)
- हलचल-फ्राइङको लागि 1 चम्मच मूंगफली तेल वा सब्जी तेल
- 1 एशियाई तिल तेल चम्मच
- 1 औंला आकार ताजा अदरक को टुक्रा, पतली स्लाइसहरुमा कटौती
- 3 लौह खनिज लसुन
- 3 चिसो पानी चिनियाँ चावल शराब वा सुक्खा शेरी
- 3 चम्मचहरु Kikkoman सोया सस
- 1 चम्मच कालो सोया सॉस (
- गाढा सोया सस )
- 1 चम्मच सेतो मिर्चरोक (कोमल कुचल)
- 1 कप गर्म पानी वा
- चिकन स्टक
- नमस्कार, स्वाद गर्न
- 3 स्टकहरू वसन्त प्याज (हरियो प्याज) गेनिशको लागि 2 इन्च लम्बाइमा काटिन्छ
यसलाई कसरी बनाउने?
1. हड्डिहरु सहित कुखुरा आकार आकार मा चिकन चोरी।
2. बिट मध्यम माध्यम उच्च ऊँची गर्मी सम्म हटाउनुहोस्।
3. मूंगफलीको तेल वा सब्जी तेल र तिलको तेलमा बत्ती बज्छ।
4. जब तेल तातो छ भने, कटाई अदरक थप गर्नुहोस्। हलचल त्रास नभएसम्म यो खैरो हुन्छ। मिस्ड लसुन र स्टिर-फ्ररीमा हिउँदो नहोऊ जबसम्म यो खैरो छ।
5. चिकन स्लाइसहरू थप्नुहोस्। छोटो बस्नुहोस् (चिसो), र त्यसपछि मासु हलचल तान्नुहोस् जब सम्म यो सानो खैरो र लगभग 80 प्रतिशत पकाएको हो।
6. चावलको दाखोलामा टाँस्नुहोस् र हलचल-फ्राइङ जारी राख्नुहोस्।
7. Kikkoman सोया सस, गहिरो सोया सस , र कुचल सफेद मरिच थप्नुहोस्। हलचल-फ्ररी गर्न जारी राख्नुहोस्, लसुन र अदरकलाई जलाउने छैन भन्ने निश्चित गर्नुहोस्।
8. गरम पानी वा चिकन स्टकमा, एक पटक मा थोपा। स्टक आधा कम नभएसम्म फ्र्रिङ जारी राख्नुहोस्। टाँस्नुहोस् र सार्थक नुन जोड्नुहोस्।
वसन्त प्याजको साथ चिकन मुर्दाको सेवा गर्नुहोस्। मजा लिनुहोस्!
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 777 |
| कुल मोटा | 45 g |
| पागलिएको बोसो | 12 जी |
| असंतृप्त फैट | 18 जी |
| कोलेस्ट्रॉल | 253 मिलीग्राम |
| सोडियम | 1,001 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 6 g |
| आहार फाइबर | 1 g |
| प्रोटिन | 82 जी |