"उबली-अप" एक माओरी विधि हो कि खाना पकाउने विधि हो कि रूख सब्जियां जस्तै कुमारी र आलु, प्वा र पोर्क स्टक मा पाईन्छ। डम्पप्लिंग, "doughboys" को रूपमा पनि जानिन्छ, सामान्यतया भोजन संग सोइप भलाइ उठाउनुपर्छ।
मेरो नुस्खामा, मैले सूप र केही चम्किलो तरनाट डम्प्लिंगलाई निरुत्साहित पोर्क फन्ट समावेश गरेको छु।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 1 watercress को गुच्छा
- 1 पोर्क टेंडरलोन
- 1 कुमार (प्यारा आलु, खुर्सानी र दाई)
- 1/2 सेतो प्याज
- 6 बच्चा टमाटर
- 3 वसन्त प्याज (थोरै कटाई)
- 1 चम्मच सिलिलाउरो (लगभग कटा)
- 1 लीटर कार्बनिक चिकन स्टक
- 2 कप पानी
- 1 चम्मच समुद्र नमक
- 1 ब्याच पूर्व बनाइएको कद्दू डम्पप्लिंग
- 1/2 किलोग्राम पोर्क हड्डिहरु
यसलाई कसरी बनाउने?
- एक ठूलो स्टक बर्तनमा चिकन स्टक, 2 कप पानी र सुँगुरको हड्डी थप्नुहोस्। 1 घण्टाको लागि फोडा ल्याउनुहोस् र उकर्नुहोस्।
- ठुला पानीमा पानीको पानीलाई लगभग 10 मिनेटको लागि तान्नुहोस् र त्यसपछि कुकुरको रसबाट छुटकारा पाउन यो बाहिर घुम्न। छुट्याइएको।
- कुमारा, 1/2 सेतो प्याज, टमाटर र स्प्रिंग स्टपमा वसन्त प्याज जोड्नुहोस्। 15 मिनेटको लागि सिम्मर
- पोर्क फलालेट 1 इन्च स्लाइसमा काट्नुहोस् र स्टकमा थप्नुहोस्। नमक र तल्लो गर्मी र आवरण पट्टी जोड्नुहोस्। 15 मिनेटको लागि सजिलै संग सिम्मर गर्नुहोस्।
- अन्तमा, कटा सिलिलारो र पानीको पोल थप गर्नुहोस् र राम्रो तरिकाले हलचल गर्नुहोस्। स्टकबाट पोर्क हड्डी हटाउनुहोस् र रद्द गर्नुहोस्।
- सेवा गर्न, पोर्क र सब्जिहरु संग एक सूप कटोरा मा पूर्व निर्मित कद्दू डम्पप्लिंग राख्नुहोस। मासु र सब्जियों र कटाई वसन्त प्याज संग गन मा गरम सूप ले लो।
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 337 |
| कुल मोटा | 14 जी |
| पागलिएको बोसो | 5 g |
| असंतृप्त फैट | 6 g |
| कोलेस्ट्रॉल | 101 मिलीग्राम |
| सोडियम | 176 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 17 जी |
| आहार फाइबर | 4 जी |
| प्रोटिन | 36 g |