यो भुट्टे चिकन नुस्खा माइक्रोवेव हनी चिकनको लागि एक नुस्खाको ओवन-भुटेको संस्करण हो। चिकन प्रहार गर्नु अघि, तपाईं चिकनको छालाको तल अदरक र स्केलियनका केहि स्लाइसहरू राख्न सक्नुहुन्छ (पहिलो पटक ग्यालेन्टमा स्केलियन्स बाँध्नुहोस्)।
नोट: पूर्व समय मा चिकन मार्न को लागी समय समावेश छैन, किनकि यसले चार घण्टा वा रातभर रातको लागि चिकन खारेज गर्दछ कि फरक फरक हुनेछ।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 1 बरसाती चिकन (3 देखि 3 1/2 पाउन्ड)
- समुद्री जहाजको लागि:
- 2 घोडाहरू (हरियो प्याज, वा वसन्त प्याज)
- 1 कप
- गाढा सोया सस
- 2 चम्मचको चट्टानमा चट्टानको चट्टान (यदि उपलब्ध छ, वा 2 चम्मचको चट्टान)
- 1 चम्मच
- पाँच-मसाले पाउडर
- 2-3 टुक्रा अदरक
यसलाई कसरी बनाउने?
- चुरोट र धान सफा गर्नुहोस् कागज पेटीहरूसँग। तेस्रो स्थानमा स्केलियनहरू चोर्नुहोस्, हल्का सेतो सेतो भाग्ने।
- अन्नको लागि, कालो सोया सॉस , चट्टानको शर्करा वा चाराचुकाएको शर्कु, पाँच-मसाले पाउडर , अदरक र कटा स्केलियनहरू मिलाउँदछ। एक ठूलो थलोमा चिकन राख्नुहोस् र आधा अन्न जोड्नुहोस्। खाना पकाउने कोसिसको बाँकी आधा रिजर्भ गर्नुहोस्। कम्तीमा 4 घण्टा (अधिमानतः सबै रात) को लागि फ्रिजमा मुर्तीलाई कहिलेकाहीँ थोरै मोटो पार्छ ताकि सबै चिकन भित्तामा लिन्छ।
- Preheat ओवन 450 डिग्री फारेनहाइट (232 डिग्री सेल्सियस, ग्याँस चिन्ह 8)। एक बरसात प्यानमा रैकमा चिकन राख्नुहोस्। 15 मिनेटको लागि रुस्ट। गर्मी घटाउन 375 डिग्री फारेनहाइट (1 9 0 डिग्री सेल्सियस, ग्याँस चिन्ह 5)। अर्को चिकनको लागि, आरक्षित अचार संग बारम्बार बर्खास्त गर्दै, यो पकाएको हुन्छ। (दानको जाँच गर्नको लागि जाडोको सबैभन्दा ठूलो भागमा चिकन घुमाउनुहोस्। रसहरू खाली हुन सक्दछ। यदि माटो थर्मामीटर प्रयोग गरिन्छ भने तापमान जाँगरको सबैभन्दा ठूलो भागमा 170 डिग्री एफ (76 डिग्री सेल्सियस) पढ्न सकिन्छ।
- 15 बर्षको लागि भुनाको चिकनमा सेवा गर्नु अघि बस्नुहोस्।
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 584 |
| कुल मोटा | 31 g |
| पागलिएको बोसो | 8 जी |
| असंतृप्त फैट | 12 जी |
| कोलेस्ट्रॉल | 190 मिलीग्राम |
| सोडियम | 2,672 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 10 जी |
| आहार फाइबर | 1 g |
| प्रोटिन | 64 g |