ककटेल पार्टी क्रिस्टिनीबाट प्रेरणा लिने, यो टोस्ट एक सुन्दर नास्ता वा दिनको कुनैपनि समयमा नाक हो। यदि तपाईंले ताजा जडीबुटी पहिले आफ्नो टोस्टमा थप गर्नुभएको छैन भने, तपाईंले गर्नुभएन किन तपाईंले कहिल्यै गर्नुभएन। ताजा थिमको केहि पिन चिन्ता यस टोस्टको सबै मीठा र पोषक तत्वहरू सँगै सुन्दर रूपमा।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 2 बजे। बाख्राको चिज
- 1/4 कप अखरोट (जोडिएको खुट्टा)
- नमक र काली मिर्चको स्वाद
- 2 रोटी रोटी तपाई चाहनुहुन्छ (फ्रान्सेली रोटी राम्रो काम गर्दछ)
- 1-2 वटा पिठ्ठा ताजा थिम पातहरू
- चकलेट: प्रिय
यसलाई कसरी बनाउने?
टोस्ट रोटी।
प्रत्येक टुक्रा बकरी पनीरसँग स्लिथ गर्नुहोस्। माथिल्लो अखरोट, थिम, नमक र काली मिर्च छिटो र बिरुवा संग बगाई।
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 52 9 |
| कुल मोटा | 36 g |
| पागलिएको बोसो | 12 जी |
| असंतृप्त फैट | 6 g |
| कोलेस्ट्रॉल | 35 मिलीग्राम |
| सोडियम | 832 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 34 g |
| आहार फाइबर | 6 g |
| प्रोटिन | 22 जी |