मसालेदार ट्यूना रोल सुशी मेनुमा एक बाह्य वस्तु हो। Nori (सूखे समुद्री भोजन) सुशी चावल र मौसमी सुशी या sashimi ग्रेड ट्यूना संग भरिएको छ। कच्चा माछा खाएर, यो महत्त्वपूर्ण छ कि तपाईं उपलब्ध गराउने उत्तम गुणस्तर माछा उपलब्ध छ। माछा पहिला निरीक्षण गरिएको छ र त्यसपछि थोक व्यापारी द्वारा एक ग्रेड दिए - उत्तम माछा ग्रेड 1 दिइएको छ र प्रायः "सुशी ग्रेड" लेबल गरिएको छ। नीलीफिन टुनाका लागि जापानी नाम - सबैभन्दा सामान्य सुशी ट्युना - म्याजुरो हो । सुनिश्चित गर्नुहोस् कि तपाइँ आफ्नो माछा एक सम्मानित fishmonger बाट खरिद गर्दै हुनुहुन्छ र यदि यो गंध छैन वा दाँया छैन भने, यसलाई खरीद नगर्नुहोस्।
मौनता जो ट्यूना मसलाले बनाउँछ Ichimi togarashi, जुन "एक स्वाद मिर्च मिर्च" मा अनुवाद गर्दछ र मात्र मिडिया रातो मिर्च मिर्च हुन्छ। यो हल्का निष्ठा छ, चिपचिले चिनी मिर्चको जस्तो, र एक राम्रो अतिरिक्त लात थप्न बिना मसालेदार मसाले बढ्छ। इचिमी togarashi मसालेदार मसालेदार ट्यूना रोल्स को लागि मात्र आदर्श छैन तर यो पनि स्वादिष्ट अंडे मा स्वादिष्ट छ।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 1/2 lb सुशी / sashimi- ग्रेड ट्यूना ( म्यागौरो )
- 1 चम्मच मेयोनेज
- 1/2 चम्मच ichimi togarashi (जमीन सूखे लाल मिर्च मिर्च, वा स्वाद)
- 4 पानाहरू
- नर्वे (सूखे समुद्री खाने)
- सुर्य चावलले 6 वटा कप बनायो
- 1 चम्मच सेतो सेतो बीउ
यसलाई कसरी बनाउने?
- चोपा एसशिमी / सुशी ग्रेड ट्यूना र एक कटोरा मा मेय्नेज र इचिमी टूगारशी संग मिश्रण।
- बांस चटाईको माथि माथि नर्वे पाना राख्नुहोस्। नानी शीटको शीर्षमा सुही चावलको 1/4 भाग फैलाउनुहोस्। सुशी चावलको शीर्षमा तिलको बीउ छान्नुहोस्।
- चावलमा लामो समयसम्म टुना मिश्रणको 1/4 भाग राख्नुहोस्। बांस चट्याउने रोल गर्नुहोस्, सुशीको आकारलाई सिलिन्डरमा फर्काउन अगाडि थिच्नुहोस्। बांस चट्यालाई दृढतापूर्वक थिच्नुहोस् र सुशीबाट हटाउनुहोस्।
- अधिक रोल बनाउन यो प्रक्रिया दोहोर्याउनुहोस्। सुशीलाई फुर्सद गर्नुअघि गीला कपडाको साथ एक चाकू पकाउनुहोस्। लुकाइएको सुशी काटेर टुक्रा टुक्रामा काट्नुहोस्।
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 4977 |
| कुल मोटा | 32 g |
| पागलिएको बोसो | 7 g |
| असंतृप्त फैट | 9 जी |
| कोलेस्ट्रॉल | 109 मिलीग्राम |
| सोडियम | 712 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 1,002 g |
| आहार फाइबर | 33 जी |
| प्रोटिन | 147 g |