यी छोटो कुकीहरू कुकीहरू सजिलो बनाउने उपाय हुन् जुन तपाईंको आफ्नै बनाउन सजिलो छ। पिसाब गरीएको चकलेट वा आफ्नो कुकुरको पछाडि एक सरल सिङ्गो झील थप्न नि: शुल्क महसुस गर्नुहोस्!
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 1 कप डेयरी-मुक्त सोया मार्जारिन
- 2/3 कप कन्फेक्शनर्स 'शाइन
- 2 कप सबै उद्देश्यको आटा
- 1/8 चम्मच नुन
यसलाई कसरी बनाउने?
1. ओवन पहिले 350 एफ सम्म राख्नुहोस्। नक्कली कागजको साथमा ठूलो बकिङ पाना रेखा गर्नुहोस् र अलग गर्नुहोस्।
2. एक ठूलो मिश्रणमा कटोरामा, क्यान्सर सम्म सम्म बिजुली मार्जर प्रयोग गरेर सोया मार्जारिनलाई हरायो। कन्फेन्सिजरको कुञ्जी थप्नुहोस् र राम्रोसँग मिलाउनुहोस। मिश्रणले मोटो, नरम आटा सम्म नपुग्दा आटा र नुन बिस्तारै जोड्नुहोस्।
आटा बनाउनुहोस् "तपाईंको हातले बलमा राख्नुहोला, पानामा राख्नुहुँदा तपाईँले काम गरिरहनु भएको छ। तपाईंको औंलाहरू प्रयोग गर्दै, बलहरू 1/4" मोटोको बारेमा डिस्कलाई रोक्नुहोस्।
गोल्डेन ब्राउन सम्म पुग्नुहोस्, लगभग 15 मिनेट।
कूल पूर्णतया तार कूलिंग रैकमा।
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 69 |
| कुल मोटा | 5 g |
| पागलिएको बोसो | 1 g |
| असंतृप्त फैट | 2 जी |
| कोलेस्ट्रॉल | 0 मिलीग्राम |
| सोडियम | 118 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 6 g |
| आहार फाइबर | 0 g |
| प्रोटिन | 0 g |