यी flourless कुकीज आश्चर्यजनक सरल र यति स्वादिष्ट हो। गाढा चकलेट चिप्स थप्नका लागी महसुस गर्नुहोस् वा मोटोको लागि तपाईंको आटामा लुटेको अनुहार!
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 1 कप मूंगफली मक्खन
- 1/4 कप शर्करा
- 1/4 कप प्रकाश ब्राउन शुगर
- 1 अण्डा (हल्का पीडा)
- 1 चम्मच unsweetened बादाम दूध
- 1 चम्मच बेकिंग सोडा
यसलाई कसरी बनाउने?
1. ओवन 300 देखि 3 सम्म अगाडी राख्नुहोस्। भर्तिका साथ ठूलो बकिङ पाना रेखा गर्नुहोस् र अलग गर्नुहोस्।
2. एक मध्यम आकारको कटोरामा विद्युतीय हात मिक्सर प्रयोग गरेर, शंकुहरूसँग क्यान्सर मक्खनलाई कबसम्म मिलाएर, 2-3 मिनेटसम्म क्रीम बनाउनुहोस्। अण्डा जोड्नुहोस्, संयुक्त सम्म मिश्रण गर्न, पछि पाकिंग सोडा। आटा छोड्नुहोस्, एक पटकमा 1-2 चम्मचहरू तयार गरिएको पानामा र केक सम्म पुग्नुहोस् जब सम्म कुकिज सुनहरा भूरी हो र सतहहरु 10-12 मिनेटमा फैलिएको छ।
कुकिजहरू प्यानलाई पूर्ण रूपमा ठान्न अनुमति दिनुहोस्। सेवा गर्नुहोस् र आनन्द लिनुहोस्!
** यो नुस्खा डेयरी-फ्रि, ल्लुअस-फ्रि, ल्याक्टोज -फ्राइ र गे गेइज-फ्री डायटहरूका लागि उपयुक्त छ, तर एलर्जी वा आहार सम्बन्धी व्यक्तिहरूसँग व्यक्तिहरूको लागि इरादा कुनै पनि नुस्खाको साथ, निश्चित रूपमा सुनिश्चित गर्न सबै पोषण लेबलहरू सजिलै पढ्न निश्चित गर्नुहोस्। कि त्यहाँ लुकेका डेयरी व्युत्पन्न सामग्रीहरू (वा अन्य एलर्जीन्सहरू छन्, यदि यी तपाइँलाई लागू हुन्छ)।
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 84 |
| कुल मोटा | 6 g |
| पागलिएको बोसो | 1 g |
| असंतृप्त फैट | 3 जी |
| कोलेस्ट्रॉल | 9 मिलीग्राम |
| सोडियम | 107 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 7 g |
| आहार फाइबर | 1 g |
| प्रोटिन | 3 जी |