बिस्कुट नुस्खा मफिन्स कप मा पकाइएको छ, सुजुजी द्वारा साझा गरिएको। नाश्तेको साथ यी सजिलो बिस्कुटको आनन्द लिनुहोस्। तिनीहरू सॉसेज गुरुवा वा हैमको स्वादिष्ट छन्।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 2 1/2 प्याला आटा
- 1/4 कप शर्करा
- 4 1/2 चम्मच बेकिंग पाउडर
- 1/4 चम्मच नुन
- 10 चम्मचको चिसो मक्खन (टुक्राहरुमा काटेर)
- 1 कप ठंड दूध
यसलाई कसरी बनाउने?
- Grease muffin tins।
- मिश्रणमा कटोरा जोडिएको आटा, बेकिंग पाउडर, र नुन; राम्रो मिश्रण, या एक खाद्य प्रोसेसर मा मिश्रण।
- पेस्ट्री ब्लेंडर वा पल्स संग मिश्रण मा काम मक्खन।
- दूध जोड्नुहोस् त्यसपछि हलचल वा पल्स राम्रो तरिकाले नमीएसम्म।
- तैयार मफिन्स टिनमा चम्मच।
- 35 देखि 40 मिनेटसम्म 350 डिग्रीको साथमा।
मूलतः सुजजी द्वारा साझा गरिएको।
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 148 |
| कुल मोटा | 11 जी |
| पागलिएको बोसो | 7 g |
| असंतृप्त फैट | 4 जी |
| कोलेस्ट्रॉल | 27 मिलीग्राम |
| सोडियम | 310 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 11 जी |
| आहार फाइबर | 1 g |
| प्रोटिन | 1 g |