यो एक व्यञ्जन चिकन पुलाव मार्सेनी, मटर, र एक साधारण सटमा समावेश गर्दछ। कटाएको पनीर वैकल्पिक छ, तर उत्कृष्ट बनावट र स्वाद जोड्दछ। Pimientos स्वाद मिश्रण को केहि रंग र गहिराई को जोडछन। बिरुवाको टुक्रा क्रस्ट पुरा तरिकाले यो क्यासरोल समाप्त हुन्छ।
यो डिश अझ तेज तैयारीको लागि एक rotisserie चिकन प्रयोग गर्नुहोस्, वा सुविधाजनक पुरा तरिकाले पकाएको फ्रिज फ्रिज चिकन स्ट्रिप्स प्रयोग गर्नुहोस्।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 8 औंस मार्गेनी
- 2 कप डुङ्गा पकाइएको चिकन
- 1 (10-औंस) प्याकेज जमेको मटर (ठुलो, लगभग 1 देखि 1/2 कप)
- 1 गर्न सक्छ (10 3/4 औंस) क्यान्सर गरिएको चिकन सूप, अचेल
- 1 कप दूध
- 1 (4-औंस) जार कटा भयो पिमेन्टियस (घटेको)
- 1 चम्मच कोषेर नमक
- 1/4 चम्मच जमीन कालो मिर्च
- वैकल्पिक: 1/2 कप कटाईदार छिद्रदार पनीर वा एक क्रडरड जैक मिश्रण
- 2 चम्मच मक्खन मक्खन
- 1 कप
- नरम रोटीको टुक्राहरू
यसलाई कसरी बनाउने?
- प्याकेज दिशानिर्देशहरू पछि मर्कोनीलाई उबलिएको नमकीन पानीमा पकाउनुहोस् । राम्रो तरिकाले नाली र अलग गर्नुहोस्।
- ओवन 400 एफ सम्म गरम गर्नुहोस्।
- 2 2/2-क्वार्ट क्यासेरोल डिश लिनुहोस् ।
- तयार क्यासरोल पकवानमा पकाएको मार्बोनी, चिकन, मटर, सूप, दूध, पिइमिन्टोस, नमक र काली मिर्चको मिश्रण गर्नुहोस्।
- यदि वांछित भएमा, 1/2 कपको टुक्रा पनीर सँग छिटो।
- टाँसिएको मक्खनको साथ रोटी रोटी; क्यासेरोल माथि छिट्नुहोस्।
- 25 मिनेटको लागि पूर्वेटेड ओवनमा ब्रेक लगाउनुहोस्, वा ब्रेडक्रस टुप्पो हल्का रूपमा खारेज हुन्छ र भरपर्दो तातो र बुलबुला हुन्छ।
सुझावहरू
खाना प्रोसेसरमा दिनको पुरानो रोटी प्रसोधन गर्नुहोस् र क्रुम्बेलाई फ्रीजर थैलामा फ्रिज गर्नुहोस्। तपाईंसँग क्यासरोलहरू, मासुलोफ, मासु बल्बहरू र अन्य बर्तनहरूको प्रयोग गर्न ब्रेडक्रम्ब पाउनेछ।
आधा दूध वा क्रीम र आधा चिकन स्टकसँग बनाइएको 2 कप मध्यम सेतो सस संग क्यान्डसेड सूप र दूध बदल्नुहोस्।
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 754 |
| कुल मोटा | 44 जी |
| पागलिएको बोसो | 23 जी |
| असंतृप्त फैट | 13 g |
| कोलेस्ट्रॉल | 170 मिलीग्राम |
| सोडियम | 697 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 56 g |
| आहार फाइबर | 5 g |
| प्रोटिन | 35 जी |