यो अमीर पास्ता सान्त्वना र क्रीम छ, बूट गर्न सागरको एक स्वस्थ खुराक संग। चिकन, ब्रोकोली, बेकन, क्रीम, पनीर र पास्ताको एक टुक्रा एक प्यानमा पकाइएको, यो सजिलो, सजिलो, सफा गर्न सजिलो छ। अल्फ्रेडो ससको अधिक साधारण जोडी, फफुसीइन बाट मजाक प्रस्थानको लागि cavatappi, एक कार्कस्क्राउको आकारको मेकारोनी प्रयोग गर्नुहोस्। यो भोजन एक सजिलो पारिवारिक आनन्द र बजेट-अनुकूल हो।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 2 चम्मच जैतून का तेल
- 2 चिकन छाती, काट्ने आकारमा सानो टुक्राहरू
- 3 लसुन लौह, मिनिसिङ
- 6 स्ट्रिप्स पकाएको बेकन, कटाई (वैकल्पिक)
- 1/2 ब्रोकोलीको टाउको
- 2 चम्मच नुन
- 2 चम्मच मिर्च
- 2 कप भारी क्रीम
- 2 कप पकाया पास्ता
- 1 कप टुकडा पर्मेस पनीर
यसलाई कसरी बनाउने?
- मध्य उच्च गर्मीमा ठूलो बर्तनमा हीटको तेल।
- चिकन जोड्नुहोस् र यसलाई पकाउनुहोस्
- लसुन, बेकन, ब्रोकोली, नमक र काली मिर्च जोड्नुहोस् र ब्रोकोली बज्छ जब सम्म पकाउनुहोस्।
- क्रीममा डालो र कम फोडामा आउन दिनुहोस्
- पास्ता र पनीर जोड्नुहोस् र पूर्णतया गठबन्धन गर्न र पनीर पिघ्न हलचल
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 1193 |
| कुल मोटा | 76 g |
| पागलिएको बोसो | 38 जी |
| असंतृप्त फैट | 25 g |
| कोलेस्ट्रॉल | 261 मिलीग्राम |
| सोडियम | 1,800 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 71 g |
| आहार फाइबर | 6 g |
| प्रोटिन | 58 g |