चिकन स्लिप गरिएको सॉसेज, सेम, गाजर, प्याज, र थपको साथ पकाइएको छ। यो स्वादिष्ट चिकन डिश बनाउन को लागी फ्रीइल साउसेज वा कुइलाबास को बिरुद्ध एक चिकन साउसाज।
यो धेरै सुन्दर स्वादको साथमा सन्तुष्ट, संतोषजनक व्यंजन हो। चावलले पकवानको सेवा गर्नुहोस्, यदि चाहेको हो।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 3 गाजर, 1/2 इन्च स्लाइसमा काट्नुहोस्
- 1/2 कप कटा प्याज
- 1/2 कप पानी
- 1 (6 औजार) टमाटर पेस्ट गर्न सक्छ
- 1/2 कप सुकेको रेड वाइन
- 1 चम्मच लसुन पाउडर
- 1/2 चम्मच सूखे थिई (कुचल)
- 1/8 चम्मच जमीन
- लौह
- 1 बे पत्ती
- 2 (15 अक्टोबर।) डिब्बे नौसेना सेम (नाली)
- 4 बेकारीहीन चिकन मुटुको छाला
- 1/2 पाउन्ड। पूर्ण पकाएको पोलिश साउजेस वा अन्य
- स्नेच ससेज , कटाई 1/4 इन्च मोटाई
यसलाई कसरी बनाउने?
- एक सानो ससनी मा, कटा हुआ गाजर, प्याज, र भाइरस या पानी को फोडा ले आओ। प्यान को कवर र 5 मिनेट को लागि उबाल। 3 1/2 देखि 4-क्वार्ट क्रोक बर्तनमा स्थान्तरण गर्नुहोस्।
- एक कटोरीमा, यदि टमाटर पेस्ट शराब, लसुन पाउडर, थिम, लौहरू र बे पत्तीको साथ प्रयोग गरिरहन्छ भने; फलफूल र मिश्रण गर्न हलचल। ढिलो कुकरमा सेम मिश्रण थप्नुहोस्।
- अनुभवी बीन मिश्रको शीर्ष मा चिकन छातीहरू राख्नुहोस्। चिकनको माथिल्लो चोटीमा राख्नुहोस्। कवर गर्नुहोस् र 6 देखि 8 घण्टा वा 3 देखि 4 घण्टा सम्म उच्चमा खाली गर्नुहोस्।
- सेवा गर्नु अघि, बे पत्ती हटाउनुहोस्।
- क्रुटी रोटी वा कचौराको साथ एक स्टवको रूपमा सेवा गर्नुहोस् वा यसलाई तातो पकाएको चावलमा सेवा गर्नुहोस्।
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 1437 |
| कुल मोटा | 56 g |
| पागलिएको बोसो | 16 जी |
| असंतृप्त फैट | 22 जी |
| कोलेस्ट्रॉल | 29 9 मिलीग्राम |
| सोडियम | 582 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 102 g |
| आहार फाइबर | 30 जी |
| प्रोटिन | 125 g |