यी सालिसबरी स्टेकहरू आकारका छन्, त्यसपछि सानो रक्सी शराबको साथ एक धेरै सजिलो मशरूम ब्रुभि साथ ब्रेकिएको छ।
यो पनि हेर्नुहोस्
स्किलेटले सेलिसबरी स्टिकहरूसँग मशरूम र प्याजन सूप मिक्स
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 1 1/2 पाउन्ड जमीन बीफ
- 2 चम्मच प्याज प्याज
- 1 चम्मच नमक
- 1/2 चम्मच सूखे मर्जोरम पातहरु, कुचल
- 1/8 चम्मच मिर्च
- 1 लिफा मशरूम ग्रेवी मिक्स
- 1 गर्न सक्दछ (3 देखि 4 औंस) कटा हुआ मशरूम, नाली
- 2 चम्मच रातो रक्सी, वैकल्पिक
यसलाई कसरी बनाउने?
- एक ठूलो कटोरा मा मैदान मासु, कडा प्याज, नमक, मर्जोरम र काली मिर्च जोडिएको छ; राम्रो तरिकाले मिश्रण गर्नुहोस्।
- माटो विभाजन गर्नुहोस् 6 अंश। आकारमा ओवल पिटाईको बारेमा लगभग 3/4 इन्च मोटी।
- ब्रिल सालिसबरीले 3 देखि 4 मिनेटको लागि गर्मीबाट 3 इन्च स्टिक; बारी र 4 मिनेट को लागि या जब सम्म वांछित को रूप मा Salisbury स्टेक को दोश्रो पक्ष को हल करो।
- प्याकेज निर्देशनको रूपमा ग्रवी मिक्स तयार गर्नुहोस्।
- मशरूम र शराबमा हलचल, यदि प्रयोग गरिएमा। गर्मी मार्फत।
- सालिसबरी स्टेक प्याटिसमा भित्तामा राख्नुहोस् र आलु संग सेवा गर्नुहोस्।
अधिक व्यञ्जनहरु
बेक्ड हैम्बर्गर स्टिक्स संग ग्रेवा
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 374 |
| कुल मोटा | 16 जी |
| पागलिएको बोसो | 7 g |
| असंतृप्त फैट | 7 g |
| कोलेस्ट्रॉल | 104 मिलीग्राम |
| सोडियम | 1,574 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 18 जी |
| आहार फाइबर | 1 g |
| प्रोटिन | 36 g |