यस हप्ताको विस्तृत भोजन पकाउने समय छैन? यो ढिलो कुकर नुस्खाले यस स्टू सुपर तयार गर्न सजिलो बनाउँछ। पाउलाको सॉसेज स्टव स्वादसँग भरिन्छ। केइलाबासा, मसलाले अन्डुइला वा यो नुस्खामा कुनै पनि स्लीक्ड सॉसेज प्रयोग गर्नुहोस्।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 1 पाउन्ड स्सुक्सेस साउसेज (1/2 इन्च स्लाइसहरूमा काट्नुहोस्)
- 3 देखि 4 मध्यम आलु (1 इन्च घन)
- 1 (15 औंस) हरी मटरहरू (निर्वाह गर्न सक्दछ)
- 1 (14.5 औंस) टमाटरहरू (कटाई, अनावश्यक) (सादा प्रयोग गर्न सक्दछन्, इटालियन अनुभवी, आदि।)
- 2 क्यूब्स बीफ बेलिल
- 2 चम्मच प्याज (सूखे, मिनी)
- 1 1/2 कप पानी
यसलाई कसरी बनाउने?
- ढिलो कुकरमा सबै अवयवहरू मिलाउनुहोस्।
- 5 देखि 6 घण्टाको लागि कम र पकाउनुहोस्।
तपाईं पनि जस्तो मनपर्छ :
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 288 |
| कुल मोटा | 15 जी |
| पागलिएको बोसो | 5 g |
| असंतृप्त फैट | 7 g |
| कोलेस्ट्रॉल | 39 मिलीग्राम |
| सोडियम | 892 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 25 g |
| आहार फाइबर | 6 g |
| प्रोटिन | 14 जी |